
Macska családfa. :)
te.sas! | 2009.11.09. 21:56:36hát futni nem fut, de mindenesetre ott áll. :D
Ha esetleg egy egész weboldalról szeretnél képet csinálni (mint pl. a következő, macska családfás posthoz), akkor jól jöhet ez az online screenshot készítő.te.sas! | 2009.11.10. 09:55:21tudok mégegyet:
ctrl + görgővel ki lehet zoomolni a böngészőben, és simán prt scrn. :)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az Egyesült Államok és Mexikó sivatagos terültein élő tüskés békagyík (Phrynosoma cornutum), mely egy igen sajátos védekezési módot fejlesztett ki az evolúció során. Ha zaklatják, az állat képes a támadójára vért spriccelni a belső szemzugából, addig növelvén a nyomást a szemhéjának hajszálereiben, míg azoknak a fala át nem szakad. A vérsugarat így akár 1-1,5 méterre is ki tudja lövellni, egyenesen a támadója arcába, melynek pillanatnyi megzavarodottságát (és undorát, a gyík vére ugyanis teli van kellemetlen ízű vegyületekkel) kihasználva aztán a békagyík gyorsan eliszkolhat.Tóth József | 2009.11.09. 20:45:22Hm. A barátnőimnek jött volna meg akkor amikor akarták... :)

Jobban nyomja, mint Bon Jovi... ;)

Szupernagyfelbontású panorámakép készült a Tejútrendszerről
Axel Mellinger 22 hónapos munka eredményeként, több mint 3000 egyedi digitális felvétel felhasználásával elkészítette a Tejútrendszer új, az eddiginél jóval nagyobb felbontású panorámaképét.te.sas! | 2009.11.09. 22:27:30na ez még szebb is mint a google-féle.
kösz! :P :)

Szexi tánc. =)
nemerdekel | 2009.11.24. 20:04:11http://www.youtube.com/watch?v=7lrBe9-btbY&feature=popular
Uj video...

Leia hercegnők. :)
lokko | 2009.11.08. 15:19:56http://1.bp.blogspot.com/_mmBw3uzPnJI/Su85v1AgWHI/AAAAAAAA1s0/PgFr6Md757Y/s1600-h/princess_leia_cosplays_11.jpg
valami zavart érzek itt az erőben

Mini birodalmi lépegető. :D
BERZERKER | 2010.10.19. 18:58:41a gazdi az egészet végig röhögte

Aranytorkú operetténekes csajok. ;)
<-{st.one}-> | 2009.11.08. 14:30:33igen, az isten ismét leszállt közétek... :P

A szintén magyar származású Johnny Weismüller kései reinkarnációja. :)
bungle | 2009.11.09. 20:36:07http://www.vibox.ru/
В настоящее время сервер по техническим причинам недоступен.
google translate:
Jelenleg a szerver nem érhető el technikai okok miatt.









