
Polip asztal jól.

Egy 122 éves, 6200 tonnás épületet toltak odébb Zürichben, hogy helyet csináljanak a szomszédos vasúti pálya kibővítéséhez.
.::JunKieEQ::. | 2012.05.30. 08:56:18Tandíjra gyűjtesz...? ;) :DDDDDDDDDDDD
Ezzel a lenyűgöző The Final Countdown feldolgozással szeretnék mindenkinek kellemes hétvégét és pünkösdöt kívánni! Ha esetleg valakinek nem tetszik, ajánlom még ezt (+ ott a kommentekben is találtok 1-2 bámulatos előadást).brier | 2012.05.27. 09:37:08o.O wow

Mágneses lebegő ágy házilag
Cableguy | 2012.05.28. 15:05:43Még a modernebb Terminátor T-X modell is mágnesezhető volt. Hát még az elavultabb T800, T850 vagy T101 tipus :P

Önök riasztották a tűzoltókat gyomorégéshez? :D
De az is lehet, hogy babaháztűznézőbe indult... ;)brier | 2012.05.27. 09:47:44ez tök cuki volt :)
remélem nem igazi mert mire ezzel oda érne valahová...inkább el se induljon :(
A zongorairodalom egyik legnehezebb darabja - Iannis Xenakis Herma-ja Yuji Takahashi japán zogorista előadásában. Kerestem benne a melódiát, de nem jártam sikerrel.Daltan | 2012.05.31. 12:38:37Nem az a fontos hogy te minek érzékeled. Az az egyéni döntésed, hogy épp művészinek fogod fel az éppen eléd kerülő akármit vagy zsigerből leszarozod. Ha maga a "zene" számodra nem megfogós, akkor sem lehet elmenni amellett, hogy ez az ember AZT a kottát lejátssza. Méghozzá pontosan. Ez pedig már művészet.

Zenei csemege Japánból: Keiji Haino és Kuknacke gitárvirtuóz művészek duettje
brier | 2012.05.27. 09:57:13valami áramot vezethettek a gitárjába XD

A mexikói vámpírnő visszatér
Anthonz | 2012.05.30. 14:17:55Hmm, valahogy valóban megtréfált az NSFW szűrő. Nem mintha ez a poszt safe lenne :D

Az élet rejtélyének megfejtése: a Darwinizmus bukása
(hasonló post korábbról kicsit más szemszögből. ;) bungle)cila | 2014.05.02. 14:41:26:D Ez annyira bonyolúlt, hogy, ha 3D-ben lenne, nincs az a harmadik királyfi a meséből, aki végigmászná. Az Isten fáját!

Tarzan, bemutatom Jane-t! ;)










Nem semmi munka, azért tényleg szép részletes, jól is néz ki, de csak ha milliomos lennék venném meg, ha már minden mást megvettem.