
Neb-senu ősi egyiptomi szobra önmagától fordít hátat a Manchester Museum látogatóinak.
bungle | 2013.11.22. 10:58:15Az Izés látogatók ezt már júniusban megoldották. :)
Ezt a Szily Lacikát nem akarja már valaki fejbeb***ni egy péklapáttal, hátha észhez tér és nem kezd el cigányozást kiáltani az ostoba fejével egy olyan videó kapcsán, ahol senki egy szóval nem említette a cigányokat?7sleeper | 2013.06.26. 19:06:51ha nem is péklapáttal, de azzal a "Hófehérkével" akit telibe kapott a kamera
éjjel 1-kor, miközben mesterségét, a besurranásos tolvajlást intézte
szívesen
(ha "a tetves ismeretlen"-nel zárnák a rendőrök az ügyet, kicsit morcos lennék rájuk)

„Egy macskát látok a jövőjében!” ;)

Kínában mindig történik valami...
Az ötödikről kizuhanó két és fél éves gyerek életét öt futár mentette meg. A Csicsi nevű kislány azután került életveszélyes helyzetbe, hogy szülei egyedül hagyták a kínai Nanhghaj városában lévő lakásukban, miközben aludt. Majd amikor felébredt, kimászott a nyitott ablakon. Az ablakban lógó kislány kétségbeesett sírására azonban szerencsére felfigyeltek egy szomszédos futárcég munkatársai. A futárok gyorsan kiszaladtak, és a lány alá álltak, majd amikor zuhanni kezdett, sikerült elkapniuk, de legalábbis annyira tompítani leérkezését, hogy a lány végül pár horzsolással megúszta a kalandot. A felvételen is látni, hogy az életmentő férfiak közül páran ennél rosszabbul jártak. Egyikük a nyakán, egy másik a karján sérült meg.cila | 2013.06.21. 13:20:34http://www.mindennapi.hu/cikk/eletmod/hogyan-kapjunk-el-egy-zuhano-gyermeket-/2011-07-16/5143

Azért vannak a jó barátok... ;)
(angolul nem tudóknak: a srác elutazott 2 hónapra, és mire visszajött, a jó fej lakótársak kicsit átalakították a szobáját)cila | 2013.06.21. 14:50:16Sok éve, talán a "Füles"-ben olvastam:
Vakáció. Hurrá! Elmegy a család. Kulcsokat barátnak, öntözni virág.
Visszajönni jaj! Hol van az autóm? Sürgős telefon rendőrségre: "Tessék megkeresni!"
Felmegy emeletre, benyit szomorún. S lőn meglepi:
ott a Skoda-csoda, szétszerelve-majd-újra-összeszerelve pont HÚÚÚ

„Gyere mán ki!” :)
7sleeper | 2013.06.21. 21:29:18erre tartják az embert ;-)

Kínai harisnya perverzek ellen (?)
Szancso | 2013.06.18. 18:11:06Persze!Ügyes trükk,leborotválta a lábfejét. :P

Szörf magassarkúban
kkozakk | 2013.06.18. 12:52:45Azért magassarkúban érdekes lehet úszni is a deszka után... :)

Mai cukizé: puszi és kösz a
sörtvizet! ;)velo | 2013.06.15. 13:14:26Ausztráliábaaaaan? Biztos? :D
http://www.ize.hu/index.php?search=ausztr%E1lia+p%F3k
Horribilis árakról szóló számla fényképe terjed a Facebookon, de az érintett étterem ügyvezetője szerint náluk ilyenek az árak, így is alig jönnek ki a kevés vendég miatt. Több turista csalásról és agresszív behajtásról számolt be, az ügyvezető szerint viszont elengedik azt, aki nem tud fizetni.bungle | 2013.06.14. 16:12:01Indexhez is eljutott:
http://index.hu/belfold/2013/06/14/felmondanak_a_tulszamlazo_belvarosi_etteremnek/









