
"Halálsugarat" épített egy tini - Eric Jacqmain, a fiatal feltaláló egy, a Nap energiáit 5000-szeresére felerősítő szerkezetet épített kertjükben, ami bármit képes szétégetni.
izébigyó | 2011.02.02. 11:06:45Nem lett volna egyszerűbb a http://index.hu/tudomany/2009/02/18/hogyan_epitsunk_csillagot_a_foldon_/ link? ;)
A mexikói drogcsempészek legújabb technikája.
C1MH | 2011.01.28. 11:59:48Vajon a pénzt is ilyen úton kapják meg? Hogy örülhetnek az aprónak :D

Zongorát találtak Floridában, egy a parttól 200 méterre lévő homokzátonyon.
Szerintem csak annyi lehet az egész, hogy David Copperfield rossz koordinátákat adott meg otthoni gyakorlása közben. ;)
Angol cikk
Magyar cikkbungle | 2011.02.01. 10:30:23Megoldódott a rejtély, így került oda:
www.pianostreet.com/blog/piano-news/sandbar-became-world-renowned-piano-bar-2979/

Kövér embert a tábla is húzza....
lb7 | 2011.01.24. 16:05:04...én is...:P

Japán genetikusok öt éven belül tervezik "feltámasztani" a gyapjas mamutot.
A pesszimistákat Iritani professzor a Daily Telegraphnak adott nyilatkozatában arra emlékezteti, hogy a szarvasmarha klónozásának ma már 30 százalékos a sikerrátája, pedig néhány éve ugyanolyan esélytelennek tartották, mint a mamut feltámasztását.
"dammm girl ur hot lol i like it"
brier | 2011.01.25. 15:25:13kicsit gagyi :)

BMW Z4 téglából.
A célközönsége talán a besúgókból kerülhet ki és nem árt hozzá beszerezni egy jó kőművest is. :)
Van másik!brier | 2011.01.25. 16:37:11csini :D ha lenne egy bazi nagy kertem a nem létező villám külterületén , biztos lenne egy ilyen kerti diszem :D

10 dal, amiről talán nem tudtad, hogy feldolgozás
Írjátok a kommentekbe, ha eszetekbe jut hasonló...bungle | 2016.01.10. 12:31:20Status Quo - In The Army Now
www.youtube.com/watch?v=v6qMD1lIWT0
Eredeti:
Bolland - You're In The Army Now
www.youtube.com/watch?v=iOFR6rctErY

Eközben Oroszországban...
A dalszöveg magyarul:
"Száll egy pofon a szélben suhanó szárnyakon,
nagyot szól, ha célhoz ér az arcodon." ;)kowbacsi | 2011.01.12. 13:01:00Miet kap mááá ááááááááááá :DDDD

Egy animáció a következő marsjáróról, ami a Curiosity nevet viseli.
"A 2011-es év legfontosabb űrkutatási eseményeként novemberben a Curiosity (eredetileg Mars Science Laboratory, MSL) elindul a Marshoz. Ez lesz az eddigi legnagyobb méretű és teljesítményű marsjáró (rover) a vörös bolygón. Nagyobb távolságokat tesz meg, és részletesebb elemzéseket végez majd, mint a nagyon sikeres Spirit és Opportunity. Egy összetett, automatizált, guruló laboratóriumnak tekinthető, amelynek fő feladata az élet lehetőségének - illetve az ezzel kapcsolatos sugárzási, kémiai körülményeknek - a vizsgálata lesz. Tervezett élettartama legalább egy marsi év (körülbelül két földi év), amelyet ideális esetben túlteljesíthet. Nemcsak műszerállománya és technológiája fejlettebb a mostani marsjárókénál, hanem a napelemek mellett radioaktív energiaforrással is bír, azaz társainál több energiát használhat mozgáshoz, mintavételhez és egyéb elemzésekhez. "
Élőben lehet nyomon követni a "marsautó" építését a NASA oldalán keresztül, az alábbi linken.
Illetve itt, még 5 jövendőbeli űreszköz melyeket szintén a 2011-es évben készülnek útjukra engedni.Revanor | 2011.01.10. 20:01:50A Spiritet pár hónapra tervezték fölküleni, ehhez képest vagy öt évig tökéletesen működött, reméljük ez is hasonlóképp túlteljesít.









