
Ti melyik focicsapatnak drukkoltok? :)
Laci | 2008.06.19. 23:57:54Változatlanul Holland-Német döntőt várok (43). Aztán majd meglátjuk sprechen sie hollandisch oder deutsch?
Bosszú a push-up melltartóért. :)
anon | 2008.06.12. 16:20:11Csak nehogy napszúrást kapj :)
Jézus Krisztus, a vámpír vadász - színes szinkronizált kung-fu horror vígjáték musical, melyben Jézus megvédi a leszbikusokat a vámpíroktól és megküzd az ateistákkal.bungle | 2008.06.11. 00:12:13Pedig direkt beraktam a post szövegbe is az imdb linket. ;)

A Föld 10 legmélyebb tava
Kiváncsi vagyok hányan tippelik helyesen a legmélyebbet (persze még kattintás előtt)!Tooni | 2010.09.09. 14:07:27Nem is, mert a hülyeség az, ami feneketlen :D

Nem tudja valaki, hogy ki lakik a kerítés túloldalán...?
bungle | 2009.11.12. 02:27:58cancer1 küldte:
URL: http://freshpics.blogspot.com/2009/11/cardrona-bra-fence-of-new-zealand.html
Szöveg: The Cardrona Bra Fence of New Zealand
Százával kapja a rajongó és szerelmesleveleket börtönében az amstetteni rém, Josef Fritzl (73). Az üzeneteket küldő nők szerint Fritzl a lelke mélyén megértő és jó ember, s valójában csak jót akart lányának, Elisabethnek, amikor 24 évre bezárta a pincébe, és hét gyermeket csinált neki. A börtönvezetés szerint nem ritka, hogy a nők szexuálisan is felajánlkoznak neki, arra kérik, váljon el idős feleségétől, és vegye el őket.bungle | 2009.03.17. 12:42:21Luxusbörtönbe vonul Fritzl
http://www.blikk.hu/aktualis/felhaborito-luxusbortonbe-vonul-fritzl-139136.html
Ha együttműködik, focizhat, teniszezhet kedvére, rendelkezésére áll konditerem. Ha elfárad, wellnessben pihenheti ki fáradalmait, olyanban, amely csak a luxusszállókban létezik. Az ilyenekben van uszoda, gőzfürdő és szauna, a jacuzzi mellett különböző kényeztető kezelések és egy relaxációs szoba is rendelkezésre áll.

Egy újabb kandúr. :D
horviee | 2008.06.05. 07:58:08vágnám le az asszonyról, mint macskát ...

Másik kameraállásból...
Rég volt már címadó pályázat, most itt van egy. Ti mit írnátok alá szövegnek?
Nevezés csütörtök délig, nyeremények a szokásosak (bögre vagy póló vagy sapka).
Frissítés: nagyon jó kommentek érkeztek, igazából többet is választottam volna, de majd lesz még ilyen, nem kell aggódni. :)
A mostani nyertesek (és a nyerő nevezésük):
crassus88 (117), Darthdevil (57), Erunder (93), Gb (30), republic666 (110)
És a különdíjas: Derill (42).
Mennek ki az értesítő levelek...M.Andreas | 2008.06.05. 20:07:34Erre varrj gombot, most megint tudok kommentelni.
Fene se érti eztet... 8/

2 girls 1 bass. ;)
Basszus a kocsiban.Sztiki | 2008.06.03. 18:09:25ez mind szupi.
és mégis mi a jó benne? (azt meg se kérdezem, hogy mi értelme van)
Egon és Dönci - egy méltatlanul elfeledett (?) 100%-osan magyar, saját pénzből (0 Ft állami támogatás) készült egészestés animációs film! INGYEN LETÖLTHETŐ!!!Dralisz | 2008.06.03. 23:28:56én 1x láttam elég is volt...
story: 1/10 kamera: 0/10 grafika: 7/10 szöveg: 0/10
A dünnyögés és a kamerának a nonstop mozgása számomra csak idegesítő és a fejem is megfájdul.









