Epaksa, a koreai énekes (?) már tavaly is büntetett... Egy ekkora őstehetségre a japcsik természetesen azonnal szemet vetettek, így most egy japán csótányírtó reklámban borzolja a kedélyeket! Azt még nem tudtam eldönteni, hogy szerencsétlen csótányok a terméktől vagy a fickó hangjától döglöttek-e meg, de azt hiszem sürgősen be kell szerezzek egy Epaksa albumot...Grex | 2008.03.15. 23:07:17Az ilyen reklámok megnézése után van egy olyan érzésem hogy, ez a világ talán egy másik bolygó pokla.......
Japcsikhoz is begyűrűzött a bumm csiká wááo wááá! :)
Máln@ | 2008.04.16. 18:11:13HA jól emléxem ezt írtam : Bum chikka wow wow :S :) ÉS te is...denemkötöszködöm (lapítás) :)

Két évig ült a WC-n!
Egy kansasi nő bement a barátja fürdőszobájába, ráült a WC-re és beszorult az ülőkébe! Ez még hagyján, az ember jót nevet rajta... De hogy két évig (!!!) ott maradjon, mert nem mer kijönni, és a pasija két évig ellátja... na ilyet a Blikk sem talál ki! :))) A nőt kórházba szállították a WC ülőkével együtt, mert a bőre ránőtt. A nő - legalábbis fizikailag - rendben van, bár a lábai kissé elkorcsosultak a két éves ülés alatt. A barátja eleinte kérlelte, hogy jöjjön ki, de egy idő után feladta és behordta neki az ennivalót. A helyi seriff hitetlenkedve meséli, hogy a nő nem volt odaragasztva, nem volt lekötözve, egyszerűen szabad akaratából maradt a WC-n. A rendőrök is úgy találtak rá, combközépig leeresztett melegítő alsóban ült a slozin.
Az interjú a nő barátjával:
csicsilla | 2008.03.22. 19:00:44azon csodàlkozom hogy nem raktak a budiba kameràt ès dobtàk netre mint valami rialitisooo biztos kaszàltak volna vele!!

A kis Bucky életben maradása és halála?
Egyszer volt, hol nem volt, egy kis, halottnak látszó őzikét találtak az út szélén. Megsajnálták, hazavitték és mivel nem voltak éhesek, inkább felnevelték. De jött a csúf, kopasz, gonosz szomszéd, aki feljelentette az őzike megmentőit, mondván annak nem ott a helye. Pedig a kis Bucky láthatóan békés természetű és még a kutyákkal is jó barátságban van. Sajnos azonban a hatóság szerint vissza kell juttatni az őzt a vadonba, de a megmentői hiába hagyják nyitva a kaput, a kis Bucky nem akarja elhagyni az otthonát...Purple | 2008.03.14. 13:58:00pfff

Csipp end dél otthon szülinapra elviselhetetlenül és cikin. :D
Nos eme videó még az Izén kívül nem látott napvilágot!! Illetve csak egy becses vendégkörben, amit egy Londonban dolgozó fodrász szalon tulajdonosa volt olyan kedves egy hajvágási akció keretén belül megosztani pár taggal. Az akció lényegére még nem derült fény és ebből a videóból sejtésem sincs mi a célja, de az előzetes mindenképp mulatságos. És én kis gonosz vagyok és megosztom veletek is. :DPurple | 2008.03.16. 11:57:20köszönjük emese XDD

Innen jutottam el eddig.
r3clbull | 2008.03.14. 21:25:29addig csuszdázik a csávó míg nyakatörik..

Na, horgászok ill. halszakértők, van ilyen vagy ez egy photoshophal? :)
psypapi | 2008.03.14. 15:03:55A halnak ez sem tetszik, mint ahhogy egy állatnak sem! De az sem amikor Budapest összes szarát tisztítatlanul öntik a Dunába! A ki Duna vizét issza , saját vizét issza vissza!

"Tizenöt éve, kanadai kezdeményezésre rendeztek először a figyelmet a túlzott fogyasztásra irányító "ne vásárolj semmit!" napot, amelyhez 2007-re már a világ 65 országa csatlakozott. A magyar Hulladék Munkaszövetség a tavalyi rendezvénnyel kapcsolatban - az 1967-ben megalapított Kiváló Áruk Fórumára is emlékeztetve - meghirdette a Fölösleges Áruk Fórumát. Az állandó kiállításon bemutatott, szükségtelennek ítélt használati tárgyakat itt véleményezni, értékelni is lehet. Többek között az is kiderül, hogy mindenki mást tart fölöslegesnek..." (Lakáskultúra)
Azért kiemelnék pár tárgyat külön is:
Világító párna
MP3-as fogkefe
Önszembecseppentő
Webkamerás kutyaetető, a netről vezérelhető
85 funkciós bicska
Antennamatrica mobilra
Kutyababakocsi
Szték monogramozómekszamnojz | 2008.03.12. 23:42:18mert meg leszel fenyitve!!!

Megagáz
csicsilla | 2008.03.15. 13:36:47tudom tudom ez http://www.metacafe.com/watch/765251/fire_fart_funny/ ez kèsz!!!XD

Indiai Linkin Park. Jobb, mint az eredeti. :D
r3clbull | 2008.03.13. 09:33:42jajj hát ez tök jó...:))...izgatottam várom a következő produkciójukat :D









