
A videó elkészítése során egyetlen plüssállatnak sem esett bántódása. Csak a kislánynak. ;)
Celebfan | 2009.11.26. 18:13:52szegény plüsállatka :DD
Így néz ki egy felhőoszlató! Vagy nem? Most már nem tudom.
bungle | 2009.12.02. 18:04:48Olvasom ezt a cikket:
http://index.hu/tech/2009/12/02/budapesten_van_a_legnagyobb_webkukkolo_fohadiszallasa/
Az üzlet igen jól megy, a vállalat éves bevétele elérheti a 200 millió dollárt, a 2007-es nyereség megközelítette a 900 millió forintot.
[...]
Az üzlet pontos értékét nehéz megbecsülni, de az biztos, hogy a kevesebb bevételt generáló, alacsonyabb látogatottsági értékekkel bíró Adultfindert-t félmilliárd dollárért sikerült eladni két évvel ezelőtt.
S hogy mindezt miért ide? Az utolsó mondtatot tessék figyelni:
Mint azt egy nyilatkozó elmondta, az oldal üzemeltetői direkt keresték a bizonytalan embereket, akiket aztán utazásokkal, ajándékokkal kényeztettek, majd gyanús, egy hétig tartó szemináriumokra küldtek, ahol közös erővel kellett gondolati úton felhőket mozgatniuk.
:DDD

Space Chair Project
Nusihusi | 2009.11.22. 03:43:54Én félnék, hogy leesek onnan:S:)

Nickelback - Photograph című számának újraértelmezése. :D
Erunder | 2009.11.21. 20:22:29Bocs nem a személyed ellen szól, de itt meg az a furcsa hogy nem úgy gondolod hogy van akinek tetszik a Nickelback. Van olyan is akinek Myley Cyrus teszik. :D
De azért a Nickelback mellet tényleg kiállnék, mert szerintem jót alkotnak. Kíváncsi lennék azért rá hogy ha ez neked nem tetszik akkor mi? Nem stílusra értettem, inkább úgy, hogy ezen stíluson belül mi tetszik, mert azt ugye te is belátod, hogy egy egész zenei irányzatot leírni badarság, kivéve ha az az emo. :D

Mai cukiságos postunkban 2 kis vidra bébi, Sidney és Fenway (+ egy kutya). :)
Balázs | 2009.11.21. 18:03:01azt mondanám hogy az alkoholizmus áldozatai, falun megesik :D

Burj Dubai (Burdzs Dubaj)
Körültekintés a világ legmagasabb (818 méter) emberkéz alkotta építményének csúcsáról.bungle | 2012.06.05. 10:58:45Érdekes videó: How High Can We Build?
www.youtube.com/watch?v=GJ4Qp2xeRds

Mass We Pray - az isteni videójáték.
Nusihusi | 2009.11.22. 03:53:06Imádkozunk játszva;) Ennek az a lényege:)

Gondolom sokan láttátok már azt a videót amiben egy Bugatti Veyron egy tóban landol, nos itt az eredmény!

"Nekem is írjon valami szépet, biztos úr." ;)
Tooni | 2009.11.18. 18:54:43Na, sztár lett a zsaru meg a macska is, bekerültek a retekklub híradóba.
Bungle és Mr.T videóját is adhatnák a nap 24 órájában :)

Szálloda nagyra nőtt hörcsögöknek. ;)
bungle | 2012.04.12. 12:15:55damnfunnypics küldte:
French Hotel Lets You Live Like a Hamster
www.damnfunnypics.com/2012/04/live-like-hamster-in-french-hamster.html









