
Így is lehet tanítani...
Coryen | 2008.03.19. 09:59:57Lehet, hogy Magyarországra is ilyen tanárok kellenének, nem pedig olyanok, akik már maguk is unják az előadásaikat???
Pókemberes kozmetikumok gyerekeknek. Különösen kíváncsi lennék a parfümre, vagy az ajakápolóra. Megnézném hány kisfiú vágyik mondjuk pókemberes ajakápolóra...CRaPtRaSH | 2008.03.18. 17:37:47báááz :DDD
Az idei év sem telhet el minőségi animációs film nélkül. Ezúttal a Pixar csapata az, aki egy hihetetlenül aranyos robot, WALL-E különös történetét meséli el a június 27-én mozikba kerülő egész estés mozival.DJ Öcsike | 2008.06.23. 17:36:23Nagyon vad !!! Egyébként ezen a héten adják .Jól meg vaiávamelátszik, hy aért 0% tiszta nemőbeszédü de cuki azzal a távcső forma szemével !

Motörhead - Ace Of Spades (Barbie változat)
skaterpunktomi | 2008.03.17. 18:31:38egy olyan mini Flying V-t elfogadnák!! :P

11 újabb csodás kastély

Amerikai fegyvertartók - Kyle Cassidy portréi
M.agnus | 2008.03.18. 09:44:35Az USA-ban vannak olyan bankok, ahol ha fiókot nyitottál, kapsz egy fegyvert. (nincs teszt nincs ellenőrzés kezedbe nyomják és kész.) Kóla, puska, sültkrumpli (ajánlott)
Egyszer láttam egy dokumentumfilmet egy fekete srácról, aki éjszaka kopogtatott egy talán patika ajtaján, mert gyógyszerre volt szüksége, mire a tulaj kiloccsantotta az agyát figyelmeztetés nélkül, mert azt hitte betörő. (Az már más kérdés, hogy egy betörő nem kopogtat. Az illetőt felmentették.) Az aprópója a filmnek az volt, hogy srác túlélte(!) Igaz a koponyája csak szilikonprotézissel látszik egésznek, a járása és a beszéde sem igazán stabil, kicsit gyenge matekból, de ezen kívül minen (ami maradt) remekül működik. Nem az a gond, hogy van fegyverük még kevésbé, hogyan kell használni, a baj az, hogy nem tudják sokan, hogy MIKOR KELL használni.
Megérkezett a legújabb Hulk-adaptáció első trailere. Az Incredible Hulk-ban ezúttal Edward Norton változik át a dühüngő zöld óriássá. A filmet június 13-án mutatják be.calas | 2008.03.16. 17:47:08Tudtátok hogy eredetileg Edward Nortonnak ajánlották fel Farkas szerepét az X-men filmekben, csak ő visszautasította. Most a legértékesebb figura filmes berkekben, többet ér mint Harry Potter :-)

Rég magyar reklám. Sebaj, jövünk! Igaz, milyen jó lenne, ha a reklámszünetekben ilyeneket nézhetnénk?

"A romaprobléma megoldásának útjai
Az egyik, talán legvalószínűbb út a romaemancipáció, ami Csehországban is egyre gyorsabb ütemben folytatódik a jövőben. [...] A megoldás keresése során felmerült a roma népességnek a többségi nemzettől való elkülönítése. Ez leggyakrabban az emberijog-védő mozgalmak és a roma szervezetek tiltakozását váltja ki. Ezzel együtt is vannak olyan cseh városok, ahol ezzel kísérleteznek. Így például Most városában egy Chanov nevű telepre kétezer romát telepítettek össze, és élükre, mintegy vajdaként, egy roma vállalkozót állítottak, aki bérli a telepet, és felügyel az ottani roma lakosságra, irányítja őket." (Hamberger Judit: A csehországi romák helyzete).A 70-es évek végén épült lakótelep ma így néz ki. Áram, víz, csatornaszolgáltatás, fűtés nincs, mivel nem fizették, ill. ami mozdítható volt, azt eladták. A fűtést a környező fák kivágásával oldják meg (de érdemes megnézni pl. a "garázsajtókat").
+ képek a közeli településről.gyula400 | 2008.03.18. 18:25:08igen mimeg olyanokvagyunk mint az oroszlán
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Geococcyx. Van ismertebb neve is, aki megmondja, bögrét kap! Aki az átlagsebességét is tudja, pólót! (persze lilu_cicás bögrét meg pólót, hiszen ő ajánlotta fel :) - bungle)Lilu__cica | 2008.04.02. 18:35:44Kb. 20 éve csinálták sz első ilyet, még nem kapta el a prérifarkas, tehát legalább 20 évig! ; ))









