
Ohm Studio - közösségi real-time zenélés ingyen!
A szavak helyett beszéljenek inkább a videók...
A 2010-es beharangozó (elég sokáig húzták, ui. csak most jelent meg a beta):
Hogyan is működik.stero | 2012.06.06. 16:33:51Nagyon fasza!
Valóságshow keretében telepítene embereket a Marsra egy holland cég.
Magyar cikk: Örökre elhagynák a Földet az első marsutazókrobi0000016 | 2012.06.06. 13:26:53Én minden benszülöttet, tartós munkanélkülit oda deportálnék, hadd érezzék magukat hasznosnak és tanulmányozzák a semmit... Amúgy a mostani fejlődési ütem mellet legalább 100 év kell majd hogy szóbajöjjön a mars..az utóbbi 40 évben még s holdra sem tudtunk eljutni és a nasa szerint ahoz és még kb 20 év kell hogy ujra ember tegye oda a lábát.Remélem mostmár tényleg kiszúrnak egy ki..aszott zászlót amit nem fúj el a nemlétező hold szél és örök szeptikusok is elhiszik, mert mondjuk távcsővel látni a földről is.. mindent meg lehet magyarázni, de a fent említett projekthez képest a holdra telepített próba kolónia csak aprópénz lenne.. először talán azt kéne megvalósítani talán ha a sok paraszt akinek van kint telke a holdon azt meg is tudja nézni (nem kis kasza lenne nem kis igénnyel.)utánna lehet álmodozni a marsról.
de ki az a kretén aki az életét egy bádog dobozban akarja élni? szerintem valamiféle összerakható kupola kéne meg termőföld meg egy rakat botanikus.. és talán lenne értelme is a dolognak, de fent említett probléma miatt inkább nézzük meg a prometheust :D

„Rémes itt a kiszolgálás. Ráadásul ez a 2 halszagú elfoglalta a helyünket...”
waste | 2012.06.06. 08:05:12Óóó azok a bájos angol hölgyek! Nem csoda, hogy a pelikánok nem tudtak ellenállni...

A tűzoltóknak ismét mozgalmas éjszakájuk lehetett (csak most Romániában)... ;)
MihoOo. | 2012.06.10. 22:43:14héliumról hallottál már? ;)

Holland diákok elkészítették a legnagyobb, szöcskéket tartalmazó tortát. Egészségükre!
Nusihusi | 2012.06.05. 23:17:15Csak nehogy elugorjon:)

5 év, napi 1 fotó - a fotók itt láthatóak
bungle | 2014.08.13. 19:41:49Selfie everyday for 7 years (12 yrs old to 19 yrs old!)
www.youtube.com/watch?v=TdvojC0KSOM

Hiánypótló oldal: ázsiaiak teáscsészében!
Ravennë | 2012.06.04. 18:59:13"Hit the asian" játék? :D Legjobb.

Mai hír: új Ikarust állít forgalomba a BKV
Itt az Izén láthattok először videót is róla.Szancso | 2012.06.04. 18:02:01Jól le vagyunk csövesedve,ha ez az új busz. :)

Allert Jacobs és az ő házilag áramvonalasított Honda kismotorja.
Fogyasztás: 1,1 liter/100 km ,90 km/h sebességnél.Tooni | 2012.06.05. 16:13:08Az alján kétoldalt mint bármelyik motoron.

A főgonosz ;) (+ bájos kacaj szexdecilliónyolcvankettő)
AVIREX | 2012.06.04. 14:01:30Adtam volna rá a 10-est, de csak 1-9 -ig jelent meg a számsor, így 'csak' 9-est kap.. :-)









