
Justen Ladda "illúziói"
CRaPtRaSH | 2008.03.19. 18:13:22teccetős:]
Az igazi Simpsons ház! :)
szkepmics | 2008.03.19. 12:32:08"szegényeknek v nekem", tehát te nem vagy szegény. Gazdag vagy. Akkor még mielőtt te is valami -néhány ember szerint- hülyeséget csinálnál a saját pénzeddel, add nekem. LoL.
És amúgy: "Pepsi and FOX built this real-life Simpsons house for a contest, in which Barbara H..."

Slow Crossing - avagy mit gondolhatnak ilyenkor az autósok?
MAGura | 2008.03.19. 09:21:20Olvasd el akkor mégegyszer, és rájösz hogy amit leírtál azt senki sem vonta kétségbe.

A múltkori párnacsatás postnál sokaknak nagy volt a szája, most lehet bizonyítani. :)
Délután négy órakor 12 városban várják a puha párnával felszerelkezve érkező vállalkozókat a következő helyszíneken: Ajka, Szabadság tér, 16:00
Budapest, Deák tér, 16:00
Eger, Dobó tér, 16:00
Győr, Városház tér, 16:00
Kaposvár, Kossuth tér, 16:00 (urban legend)
Miskolc, Hősök tere, 16:00
Mohács, Deák tér (a mozi mögött), 16:00
Nagykanizsa, Deák tér, 16:00
Pécs, Széchenyi tér, 16:00 (harangszóra kezdődik)
Székesfehérvár, Városház tér (Országalma), 16:00
Szombathely, Fő tér, 16:00
Tatabánya, Csónakázó-tónál, 16:00
Szabályok:
1. puha párnát hozzál
2. csak párnás embert üss
3. a szemüveged vedd le
4. a párnacsata addig tart, ameddig tartbandee1219 | 2008.03.24. 06:35:22Jó, az tény, hogy van utánuk szemét, de a sok begyepesedett agyú biztos nem tudta, miről van szó. Az ilyenek mindenkit feljelentgetnek mindenért. Kár, hogy azt lehet.

Ez most vagy a koreai vidám vasárnap, vagy egy koreai keresztapa drog teszt bulija. :D
(egyszer talán Németh Sanyika is felfejlődik erre a szintre...)
Az 1995-ös legendás Szemtől szemben után (amiből egyébként jövőre videójáték készül) Al Pacino és Robert de Niro ismét egy filmben uralja a szélesvásznat. A Righteous Kill-ben ezúttal mindketten nyomozót alakítanak, akik épp egy brutális sorozatgyilkos után nyomoznak. Bemutató szeptember 12-én.godzsy | 2008.03.19. 23:04:02Már a trailer is magával ragadó. DeNiro játéka nagyon üt, Pacino még egyelőre visszafogott, alig várom a filmet.

St. Patrickot ünnepelni még mindig gyönyörű! ;)
nkmedve | 2008.03.18. 01:22:06arra még senki se gondolt hogy a csákó a pár nappal ezelőtti postban levő tojásos kisérletet próbálta ki otthon s attól lett ilyen?XDD
http://www.metacafe.com/watch/938777/green_egg_trick/

Az új cipődivat túrázáshoz . :)
És az idei nyár szenzációja: a topless szandi. ;)Purple | 2008.05.12. 12:22:42zoknivaaal *bociszemüszmájli*

Csak hogy nektek is szarul induljon a hetetek:
Komáromi Pisti - Mindenki cigány a lelkébenIdézet a volt dandártábornok úrral készült interjúból: "Az egyik számomon nincsen vokál. És tudod miért nem? Mert elsírták magukat a lányok! A menedzserem a mai napig azt mondja: bazmeg Pisti ezt be ne rakd, mert meghalunk!"sphott | 2008.03.18. 11:34:43elénekelném hogy " mindenki magából indul ki"

Bill Nye optikai illúziói









