
Interjú Sztojka Ivánnal.

Hamsterdam :D
Rhino szerintem ügyesebben csinálta volna! ;)focuskoma | 2009.11.30. 17:01:48HEHE ne viccelj már ez a faszi odaveri Rhinot. :D http://www.ize.hu/comments.php?post_id=873

Kínában már bengáli kutyát is lehet kapni. ;)
Nas | 2009.11.26. 17:58:52:SSS

Néhány érdekes állati örökbefogadás. :)
bungle | 2010.07.27. 12:20:16http://www.csaladinet.hu/hirek/csaladi_temak/allatbarat/14469/kutya_szoptatta_kiscicak

Legközelebb hosszabb kötéllel és egy sportkocsival próbáljuk... ;)
Dawe | 2009.11.24. 15:40:24de ha nem vonod ki a vért akko Dirty Sanchezt kapsz :O :D

Forró cicafiúk rituális tánca Japánból. :D
Nusihusi | 2009.11.24. 02:31:16Flúgos japánok:P Szerintem több, mint a felük homokosXD

BigShot - Szereld magad fényképező
Nusihusi | 2009.11.24. 02:34:07Az IKEA ide is betette a lábát. Mi lesz a következő? Csináld magad számítógép?XD

"Egyszer elcsaptak forgalomírányítás közben, azóta csak így merem megállítani az autókat!" :D
cojone | 2009.11.30. 06:09:52Most mi van?? Megállította, holott le is lőhette volna..... :D

Machinarium - egy gyönyörű kalandjáték azoknak, akiknek a Samorost tetszett! (A teljes játék fizetős).
bungle | 2013.10.31. 10:56:43http://sg.hu/cikkek/100874/bemutatkozott_a_samorost_3_a_machinarium_fejlesztoinek_uj_jateka

"A Fény erő Kozmikus emberei"
"Tanulságos beszélgetések a barátaimmal a világűrből"
"Magas szellemi lény, a 10 milllió hajót számláló, Nagy űrflotta parancsnoka, főhadiszállása a Share űrbázison van."
???????????????????????Nas | 2009.11.26. 17:36:23A "tiszteletre méltó tudós emberek" nem alapítanak vallást, hogy mások hülyeségéből meggazdagodjanak...pláne nem hisznek esetleg maguk is olyan baromságokban mint a scientológia.










http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=63180