Hogyan tiporjuk meg a női alkalmazottak méltóságát és vigyorogjunk a pofájukba? Felnőtt pelus, rejtett kamerás figyeltetés, dolgozók átkutatása, piros karszalag viseltetése a menstruáló nőknek...Karesz52 | 2012.06.17. 16:44:22Hoppá, nem is vettem észre :D mondjuk amit én linkeltem annak jobb a minősége. Mostanában linkelem mindenhova Puzsér videóit, nagy FAN lettem :D
Skin Care mobiltelefon: megvizsgálja a hölgyek bőrének állapotát
loloppo | 2012.06.12. 22:55:11Nah, mintha telefontol fuggene az arcelemzes (magyar cikk iroja)
Es mintha egy ferfi nem tudna mi az a mimikai ranc (ettol leszunk sarmosak).
Es szinten mintha, egy ferfinak nem szamitana egy puha, szepen gondozott noi arcbor (hmmm).
Ugyanakkor, tenyleg kell ilyen "app"?
Van valaki, aki ul a seggen, jaratja az agyat egy szamitogepes programon, oszver turelemmel elemzi a millio bormintat, szinarnyalatot, kulso valtozasokat...stb, raadasul valaki ezt finanszirozza?
Lesznek meg itt gondok a jovoben...

Mama ú úú ú: "Anya" kocsit hajt ;)
lvd | 2012.06.10. 22:25:15Erről az jutott eszembe, mikor kis falunkban a nagyeszű anyuka úgy biciklizett a 9 éves kisfiával, hogy a gyerek tekert a járdán, anyuka meg a böhöm telekjárójával ment az úton. A kissrác csak anyukát nézte, majdnem alágurult az autómnak, mikor tök normálisan (nekem is van két kisgyerekem, még csk a hangom sem emeltem fel, nem akartam megijeszteni) elmondtam neki, hogy a kereszteződéseknél illik lassítani és jobbra, balra elnézni, jön-e autó. Erre anyuka, nagy döggel keresztbe, kiugrik, nekem esik, szid, tegez, üvölt, anyáz, stb... Még lehet, hogy a műkörmeit is belém törte volna.... Elmondtam neki, hogy figyeljen a gyerekére, mert nem mindenki megy 20-al, mint én (nem akartam kitérni rá, hogy ő pl. mennyivel is szokott menni az óvoda utcájában...) és félő, hogy így baja esik a gyereknek. Meg közöltem vele, hogy egy ribancnak tartom és húzzon a hasonló foglalkozást űző édesanyjába vissza, kikerültem a házamnál nagyobb értékkel bíró 4kerekű rombolóját és hazamentem. Nem mondom, mikor a válság elkezdődött és a kéd csilliárdos kocsijukból 1 kopottas lett, mikor az új raktárépületüket, majd a házukat is hátrahagyva eltűntek, kicsit mosolyogtam... ez van, rossz vagyok. Csak azt a szegény kissrácot sajnálom, remélem még nem ütötte el senki....

Ez aztán a lánykérés!
Botos Vendel | 2012.06.12. 19:08:11látom kedves Era Gál amit irok derogál

Fénysebesség ;)
7sleeper | 2012.06.09. 23:03:15és tollas a háta meg a vadászkalapja :-)
kis off - felröhögtem rajta:
Nyilasi Tibor: A magyar csapatnak helye lenne az Eb-n
talán a jegyüzérek tudnak még segíteni (a felét fizessék a magyar foci "hozzáértő" irányítói)
ott lehetnek minden meccsen
egyébként ja. helye lenne, csak nincs - mert egyelőre több gólt kapnak, mint rúgnak..
(talán majd ha kevesebb "szakértő" cseréli egymást a kluboknál és a vezetőségben, jottányi esély lesz rá)

Szabad egy cipőtisztításra? ;)
piton78 | 2012.06.20. 16:53:41Pöttyet piszkos maradt ott "lent" is!

Életnagyságú babaház egy elhagyatott farmházból
bungle | 2012.06.10. 13:14:17Nálam is FF13 (64 bites Win7 alatt), de nem találkoztam még ilyen problémával. A post alatti kommentekből különben is mindig csak az utolsó szerepel a főoldalon, szóval nem is értem, hogy kerülhet 6-8 hozzászólás oda...
Majd rakj fel lécci egy screenshotot valami képmegosztóra, ha ilyet látsz legközelebb. Köszi!
Az első magyarországi Drift Flash Mob. Kedden este az ország legpfofibb pilótái lepték el a fővárosban található Clark Ádám teret, hogy egy kicsit odafüstöljenek az emberek orra alá. :)he | 2012.06.09. 17:21:23Máriapócson ott leszünk! Van pálya, nem a faluban fognak vandálkodni.

Ezmegmiez?!?!?!
Gábor-79 | 2012.06.10. 08:18:25És így kell megcsáklyázni az orosz kém-tengeralattjárókat! :-D :-D

Bang Bus forgatás? ;)
bungle | 2012.07.19. 13:58:12Szerencse, hogy nem a Bangbus-ból esett ki. ;)
www.youtube.com/watch?v=KnI6W_bkP2U









