
Szexi sztriptíz... vagy inkább sztripkilenc? ;)
CoLoS | 2009.12.09. 11:41:16Kell lennie megoldásnak! KELL LENNIE MEGOLDÁSNAK!!!!:D:D
23 éven át kómásként kezeltek egy lebénult beteget. Mindent hallott és felfogott, ami a környezetében zajlott.
"Üvöltöttem, de senki sem hallotta..."
Kemény: tíz esetből négyszer fordul elő, hogy azt hiszik a beteg vegetatív állapotú, pedig közben minimálisan magánál van.
Még 2 cikk az esetről: [1] [2]
Videó.néma Bob | 2009.11.27. 01:15:29...ó biztos b*meg

National Geographic's International Photography Contest 2009

Erre nem igazán volt ötletünk, úgyhogy adjatok inkább Ti címet a videónak... ;)
Frissítés: további synthol használók.naphtha08 | 2009.12.05. 02:24:42Nehéz gyerekkor, kicsi cerka, kevés barát, sz*r szülők... Lehet, inkább sajnálni kéne, mint álltalában a hülyéket.

A félelmek gyűjtőhelye. Nem, ez nem egy horror film címe! :)
Személyes kedvenceim:
Sexophobia - Fear of the opposite sex. (Heterophobia)
Anglophobia - Fear of England or English culture, etc. Leukophobia- Fear of the color white. Az utolsót megértitek miért, ha rákattinttok az oldalra. :)
(az én kedvencem a Hippopotomonstrosesquippedaliophobia - félelem a hosszú szavaktól :D bungle)bungle | 2012.12.06. 12:59:32Eurotophobia
Egy férfi számára sok olyan betegség van, amit soha de soha nem szeretne megtapasztalni.
Az eurotophobia minden bizonnyal dobogós helyen szerepel ezek között, ez ugyanis a nő nemi szervtől való kóros rettegést jelöli.
Ám nem csak a férfiakat érintheti, a hölgyeknél is előfordulhat, ami szintén elég komoly gond, hiszen ők még csak el sem kerülhetik, hogy nap, mint nap találkozzanak ezzel a területtel.
www.men.hu/furcsa-vicces-fobiak/egeszseg-sport/egeszseg/99

Frankenloui, a kétarcú cica. :)

Meglehetősen morbid esküvő: egy 26 éves francia nő hozzáment elhunyt vőlegényéhez.

Hová fejlődik ez a kutyavilág? Már a deszkás kutya sem a régi.
Korábbi videója, itt még az utcán tolta. :)Mr.T. | 2011.08.11. 00:38:43Schwarz402 küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=bsoJMpnLHn0
Szöveg: Sprotoló kutya :)
(szerepelt már ebben a postban is http://ize.hu/comments.php?post_id=6062 - T.)

Olyan ez mint az internet: szörfözés a sok szemét közt... ;)
Nusihusi | 2009.11.28. 05:13:31Abba a vízbe szerintem még döglött patkány is van:S:P

A "csöbörből vödörbe" tipikus esete, avagy a szerencsés váltókezelő. :)
unumunu | 2009.12.29. 20:44:40legalább HD









