
A húsvéti nyuszi tánca, csak nektek, csak most, csak itt. ;)
Kellemes Húsvéti Ünnepeket!|-=O=-| | 2008.03.24. 15:23:16Egy csokioroszlánnak? Nem! :)
Templomok
Techno nagyira talán még mindenki emlékszik... Most itt egy pár évvel fiatalabb kiadás, nagyon kemény seggrázó funkcióval. Vagy lehet, hogy csak benn felejtette a vibrátort?bundas01 | 2008.03.25. 02:39:26vagy pont ezért kell:D

Cenzúra Iránban
BlackHawk | 2008.04.01. 16:55:01még a 40. Frank hozzászóláshoz: de jobban megérni az ilyet Auschwitba deportálni (bocsánat ha szarul írtam) :D

Schimmel Pegasus zongora
A gyártó oldala.koffein | 2008.03.24. 05:34:38Pegazus penész :D

A képen egy izé látható.
Lehet erőteljesen tippelni a tech.ize.hu komment mezőbe (NE IDE), hogy vajh mi is lehet a funkciója, mondjuk kedd reggel 9 óráig.
Utána meg fogom egyrészt a jó megfejtéseket, másrészt a legkreatívabb ötleteket, leslattyogok vele a portásbácsihoz (mint sorsolási bizottság) és kiválasztunk mindkét kupacból hármat-hármat, majd a hat szerencsésnek kiosztunk pár darabot a szokásos bögrékből és plusz díjként egyet-egyet a friss meleg ropogos Izé.hu-s baseball sapiból.
Aki esetleg tutira tudja, hogy mi van a képen, legyen oly kedves és ne lője szitává a poént.
Köszönöm a figyelmet, kellemes locsólót és sok húsvétot!CRaPtRaSH | 2008.03.25. 23:57:50de ez milyen volt már :D
áhh :D

Panaszkodtok, hogy csak üres fejű nők kerülnek fel az Izére. Na itt egy az okosabb fajtából...
Lundgren | 2008.06.11. 13:20:33assssztaaaamindenit...

"Az nem lehet, hogy ma ne legyen cicás poszt." :P
Tehát, egy cicafiú, aki igen veszélyes! :Drivaul | 2008.03.21. 17:52:44Az állatkínzás lenne... Csóri pitt :)

Egy kutya és egy macska méri össze a tudását Nintedo Wii-n...
Adri | 2008.03.24. 01:34:47A gazdit kellene egy székhez kötözni, érzékelőket meg kötelet kötni a lábaira meg a kezére, aztán hadd szóljon a 10 napos maratoni Fifa váltva kézilabdával. De a Fifában megtanítanám fejelni is...
Szerintem nem az ő kérésükre készült a dolog. A cica meg a szigszalag levételének fog legjobban örülni, mert akkor már vége. Természetesen gazdira epoxy-gyantával ragasztanám a rángatásához szükséges eszközöket, aztán ha végeztünk, (mondjuk ha már csak nyávogni tud) adnék neki higítót. Amikor már mindent összehigítózott, és rájott, hogy nem oldja a gyantát, adnék neki egy gyufát. Bezárnám és elsétálnék.

Kedves kis dalocska a Muppet Show-ból.
Valamint egy kellemes, pörgős, mulatós táncdal a Szezám utcából.









