
Egy újabb azonosítatlan guruló izé.
AVIREX | 2009.11.30. 12:34:06Van egyéb ötletem,mibe ülj bele :D
Házasság egy videójáték karakterével - egy japán férfi a Nintendo DS-re készített Love Plus randiszimulátor karakterét vette feleségül.
Tooni | 2010.09.09. 11:10:52Ugyan már, ne légy ennyire besavanyodott, az az öröm, ami gyermekkorban elkezdődött, nem muszáj véget érjen, lásd krampusz-jelmezes dominaruhák. Vagy ahogy Kvarglipi mondta régebben a Csipet Csapatban:"De Sziporka drága",
más értelmet nyer ennek tudatában ;)
http://noob.hu/2010/09/09/Sziporka.jpg

Állítólag 2 ember tudja csak a világon megcsinálni....
pumukli | 2009.11.29. 14:07:28Van egy fickó az utcánkban, Miklós Józsefnek hívják. Nagyon régen tornász és zsonglőr volt. Mutatott egy fotót, amin 1 ujjon áll. Annyi könnyítés volt neki, hogy egy lehegesztett gyűszűbe dugta be az ujját. Ma épp, hogy nem hal éhen a minimálnyugdíjából.

Kocka PC, nem csak kockáknak!

Hobbinéger és pirított divatribi gyűjtemény
(van pár kép köztük a tavalyiból is, de ez bővebb kiadás :))bungle | 2011.12.07. 18:19:36Ezek mik?!?
www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/41825_kep?mode=latest&position=4&large=1

Ezzel a Porscheval tuti, hogy becsokiznál. ;)
vityu | 2009.11.26. 22:19:47így elbaszni ennyi csokit....

Ismét egy újabb index-es teszt, ezúttal Darwinról és az evolúcióról a Fajok eredetének 150 éves évfordulójának alkalmából.
Nas | 2009.12.01. 16:37:51"Nem, a _folyamatot_ és _folytonosságot_ itt természetesen nem ilyen szigorú értelemben véve gondoltam, hanem úgy, mint egy lépcsőt, ami ugye nem egy lejtő, minthogy megvannak benne a diszkrét egységek, de önmagában véve mégiscsak egy folytonos valami..."
Na, akkor egyről beszélünk. Mint te is írod, "megvannak benne a diszkrét egységek", tehát valamennyire el lehet különíteni a "lépcsőfokokat"...léteznek "lépcsőfokok".

Vadászcicákok :)

Eva, a 205 centi magas modell.
(mielőtt valaki megjegyezné, hogy akkor ki az a 3 méteres debella jobb oldalon, elárulom, hogy ő Eva. :))
Videó.cojone | 2009.11.30. 05:18:15Hát dugni még csak-csak, de ruházni meg etetni?????? XXXL-es cuccokat vadászni????

Na ettől a guruló izétől dobsz egy hasast! Fogalmam sincs, hogy hogyan kanyarodik! :)
Nusihusi | 2009.11.28. 03:36:22Jól néz ki, de csak esni lehet vele:)









