
"Jó napot, ide kötöttem ezt a fényképezőgépet a padra, készítsetek vele pár képet! Komolyan. Jó szórakozást! Este jövök érte! Üdv, Jay / The Plug"
A fotók a kattintás után láthatók...Savitra | 2008.03.27. 22:42:15Ahogy elkezdtem olvasni a kommenteket, kábé a tizedik "itthon ezt biztos ellopnák" comment (de szép magyar szó) után én is készültem valami hasonlót beírni. Neked ez nem fordult meg a fejedben, te hülye külföldi!?
Aki elsőnek kitalálja, melyik városban találhatóak a képen látható lovacskák, elnyeri a 3 Coronitát, amivel még kotta lóg nekem. :DDD (aki meg nem szereti a sört, az Izés bögrét vagy sapekot kap).
A győztes srow, mindössze 18 perccel a post kikerülése után már meg is volt a helyes válasszal, gratulálok! :)kotta | 2008.03.27. 08:23:36alakul,alakul...
:DDDDDDD
(esetleg ÖT Coronita?)

A Ken Lee néven elhíresült videót már mindenhol kirakták (mi nem tartottuk elég jónak ide), mindenki látta, itt is beírtátok 96287 poszt kommentjébe, már remix is készült belőle...
Most szintén Mariah Carey számával, de egy sokkal tehetségesebb versenyzővel büntetnek minket a rohadékok! :D Ez már rendesen kivágta itt is a biztosítékot ahhoz, hogy az Izére kerüljön...Máln@ | 2008.03.27. 14:50:38hát én az aláírt "fordításnál" az énekben kifeküdtem :'D

Gyémánt gyűrű azoknak, akik nem szeretnek vetíteni? :)
doktorcukor | 2008.03.26. 07:49:38Csak hogy korrektek legyünk "gyújtószeg"= csappantyú , az ütőszeg meg a kakas is két külön dolog... Szép napot!

Így kell Ladával kanyarodni jól! :) Drift, ugggyanmááár... :D
hapont | 2008.04.05. 10:56:03Hát ja!
Lehet tuti verdád, de igazi "éleset" menni már csak ezekkel lehetett!

32 kilós modell. Pffff...
RapAngel | 2008.10.28. 14:53:01Hát...asszem mégsem fogyok le...nem szeretnék ilyen lenni...:S

Tiszteletet parancsoló jelmez, tiszteletet parancsoló személyiséghez!
+ ha te akarsz lenni a legnagyobb pöcs a buliban...CRaPtRaSH | 2008.03.26. 00:07:00mitkell itt tagadni teee :D szégyen
:*

Csomagolás kontra valóság.
Volt már egy hasonló összeállítás a gyorskajákról...Máln@ | 2008.05.24. 19:36:21jóvaneee'....ehető....(nagyjából)
...Amúgy mondjuk ha megnézed pl. a festékesdobozokta....azokon a sárágnak olyan napsárga színe van,hogy csak úgy örülsz,milyen szép lesz a szobád....mikor meg kinyitod a dobozt+felkened,olyan színe van,mint spongyabobnak =)

Az USA válasza a magyar rendőrtáncra. :)
Laci | 2008.03.29. 18:28:25Nem bánom, röhögjetek ki, de mostanában nincs időm nézni a MuzicTV-t, mondja már meg valaki, ez nem Michael Jackson a lagújabb plasztikai műtéte után?
George Lucas nem tud szabadulni gyermekétől és augusztus 15-én ismét visszatér a Csillagok Háborújával a mozikba. A korábbi élőszereplős szélesvásznú alkotások helyett ezúttal egy animációs filmet vetítenek majd, mely közel 100 percen keresztül ontja ránk a vizuális orgiát. A Star Wars: Clone Wars a második- és a harmadik epizód közötti űrt tölti majd be.Jerry | 2008.04.05. 19:49:01Lucas eredetileg szombat délutáni matiné filmet akart csinálni, nem egy legendát. Az alapsztorijának csak a középső részét írta meg forgatókönyvre, de az első három rész is benne volt eredetileg. Csak nem volt így formába öntve. Hogy animációs filmet csinálnak a két rész közötti időszakról én annak csak örülök. Teljessé teszi a világot, akár milyen formában is leledzik (legalábbis nekem)









