
Star Wars torták
Nusihusi | 2009.12.03. 20:38:47A Yoda a legjobb=D
Optikai illúzió
Purple | 2010.02.19. 14:18:44milyen psziho zenéje van.. félek. :|

Szörfös lányok
Vigyori | 2009.12.01. 16:53:32azé túlzásokba mégse essünk.. :D

Ugyan még nincs karácsony, de egy kis ráhangolódás gyanánt Chewbacca elhozza nekünk... :)

Figyelem, kutyával szolgált terület! :)
Benzinkutas labrador szolgál egy üzemanyagtöltő-állomásnál az Egyesült Államokban, de nem őrző-védő szolgálatban, hanem pultosként. Az eb a kúthálózat egyenpólójában feszít és még névkitűzője is van: Cody áll rajta. Codynak nagy sikere van, senkit sem bánt, a gyerekek imádják. Gazdája öt hónapja állította műszakba, és a kutas tapasztalatai alapján a kutya látványa - trikója, kitűzője - még az ideges vevőket is derűsebb kedvre hangolja.Nusihusi | 2009.12.03. 21:45:56Aranyos és megható:)

Mai napi cukizé: hasoncsúszós vidra szánkózás. :)
Nusihusi | 2009.12.03. 21:53:46Hogy élvezik a havat=)

Csak a szöveget el ne rontsam... csak a szöveget el ne rontsam... :D
mano42 | 2009.12.05. 23:26:48Az egyik hozzaszolonak igaza van, a Jukebox enekese, a klipp rovid, szeritnem is akarattal csinalta, sokat humorizalnak sznpadon. Ujabban nagyon felkapottak mivel allando hatterzenekar egy roman politikai - tarsadalmi szatira musorban. (orulet a musor) es a Prima TV egyik legjobb szerzodtei. w w w .youtube.com/watch?v=62SQRjJlHeY&feature=related

Aktuális nyereményakciónkban három darab PS3-as Bad Company 2 bétakulcsot, és Assassin's Creed 2 nyalánkságokat sorsolunk ki.
Shifty_ | 2009.11.30. 18:41:43A PC-s lesz jövőre, ez meg PS3-as!!!

Hétvégi cukizé: macskacsikizés kucskucskucskucskucskucskucs :D

Vigyázat! Csak erős idegzetűeknek!
Nas | 2009.12.10. 19:24:49Mi lesz 2060-ban? Globális népszámlálás? Nem biztos, hogy addigra lesz mit számolni...:)









