
Gondolom már ő is túl van azon a kérdésen, hogy "Miért nem indekszelt?"
mekszamnojz | 2008.03.28. 20:32:10Direkt irta igy! Nem kotozkodik, posztkommentel! :D
A nagy fogás! A kérdés: kik és mennyien vannak a kocsiban? ;)
wakka | 2008.03.29. 10:22:55Nem gyanus ,hogy ezek nem 1 kocsibol rohangálnak kifele?

Okos tehén megfeji saját magát.
nkmedve | 2008.03.31. 15:53:17Szól a pufád minnyá! Eltöröm a lábad, kiszúrom a szemed, aztán mehetsz amerre látsz...:DD
Vigyázzá, a mi szemünk is rajtad csücsül ám! Na inkabb megyek dolgozni, minthogy egy tehénkés poszt miatt szétszedjelek, mint kanmalac a ólajtót:D Na minden jót!;)

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a világ legnagyobb rágcsálója: a vízidisznó, másnéven a kapibara. Hát nem a szívroham viszi el őket, az biztos... :) (és láthatóan jóban van a tegnapi alpakával :))
Szenátor úr felmászott a fűzfára;
annak is a legmagasabb ágára.
Így se volt jó, úgy se volt jó,
sehogyan se volt az úgy jó...
Mindig csak a más mobilja volt a jó.r3clbull | 2008.03.28. 22:08:49ez most szállt le a tapétáról..

Ha már HDR meg minibolygófotó, akkor tegyünk röpke kitérőt az infrafotózás világába is.
Az elv: a látható fény tartományába eső, 390nm és 770nm közötti hullámhosszú elektromágneses sugárzásnál léteznek hosszabb és rövidebb hullámhosszú sugárzások is. Az infravörös fényképezésnél a 770nm és 1200nm közötti úgynevezett közeli infravörös tartományban fotózunk, aminek a végeredménye, hogy a a tárgyakról visszaverődő infravörös fényeket rögzítjük, így kapjuk meg az infra fotókra jellemző havas/holdbéli táj hangulatot. A műfaj űzhető analóg és digitális gépekkel is, ahol a digitgépeket szűrőzni kell, az analóg fotózásnál ezen felül infra filmet kell használni. Digitgépekre a legelterjedtebb, de sajnos megszüntetett Hoya R72 szűrő a legnépszerűbb.rezlavor | 2008.03.27. 09:03:42itt ww.optiform.hu meg van R72bol, de mar csak par meretbol. meg vannak cegek akik direkt a beepitett infra szuro eltavolitasra szakosodtak pl lifepixel.com, ahol van tutorial a 350Drol, de fotok alapjan en nem mernek nekialni. Meg ugye ezzel ugrik a gari.

Hillary Mini Me. Hogy nektek is rémálmaitok legyenek... (egyébként a kis csapat már szerepelt itt!)
spy_boy | 2008.03.27. 13:41:16és akkor te most ezt kézzel töltöd ki? =)

Mai ismeretterjesztő rovatunkban az
szőrös hernyóalpaka (Vicugna pacos, régebben Lama pacos).Lisa | 2008.03.26. 22:21:42Na ha ezt a barátom látná:D Vagyis biztos látja, de a kommentemet tuti nem olvassa! Pedig kicsim elmondanám, hogy az az első, a nyomulós-sunyítós, az olyan tiszta te vagy =D =) Szeretleek <3 ^.^

Angelina Jolie vetélytársat kapott, bár leginkább Miss Röfire hasonlít a Muppet Showból... :P
"Szerinte a férfiak emberbőrbe bújt ördögök, akik időnként megosztják velünk, nőkkel az ágyukat, a pénztárcájukat és néha az életüket."
Volt már ilyen izé "minibolygók" címmel, ezek is hasonló fotók, csak mintha egy kis HDR-t is alkalmaztak volna...









