
A Kakikönyv és a Halál könyv után itt a gazdagon illusztrált Kis fütyikönyv és a Kis puncikönyv.

A múltkori robodobos után most itt van a fuvolázó robot. Lassan összejön egy zenekar! :)
Maccoyi | 2011.01.15. 22:41:13Nandor küldte:
Szöveg: A fuvolázó es trombitáló robot után Itt van a HEGEDŰLŐ robot !!
URL: http://www.youtube.com/watch?v=EzjkBwZtxp4

Véres jelenetek az ágyban... avagy mai ismeretterjesztő rovatunkban az ágyi poloska.
"Az ágyi poloska kizárólag emberi vérrel táplálkozó, jellemzően éjszakai állat, mely csak behurcolással jelenhet meg környezetünkben. Videófelvételen rögzítették, amint a rovar emberi vért vett magához az éj leple alatt."Pár éve poloskainvázió sújtotta az ausztrál szállodákat, 15 és fél milliárd Ft-os kárt okozva. Csípése akár ilyen tüneteket is okozhat.bungle | 2014.09.17. 10:12:52http://index.hu/belfold/2014/09/17/kecskemeten_terjed_a_verszivo_agyi_poloska/

Szerető, gondoskodó, bébisintér kerestetik! :D
mekszamnojz | 2008.03.31. 12:39:21nem, de ha neked van hozza gusztusod, akkor csatlakozz a klubba :P ( weeeeee :S )

Mintha megállt volna az idő... :D
Nálam Beckhamék nyertek.bungle | 2008.12.09. 16:17:06STARS FROM A PARALLEL UNIVERSE
http://photo.wenn.com/index.php?ref=_GAL/planet%20hiltron%20051108
Bandi és a nyulak!
Nyíregyházi főiskolás fiatalok által készített ál-tudományos magazinműsor. Ilyen címmel csak jó lehet! Van több rész is...Shifty | 2008.04.01. 11:13:48szegény csoporttársamék megkapták :) kell nekik a gyakorlat,nem leszólni őket (vagy csak ne ennyire XD)
Június 6-án mutatják be Sergei Bodrov rendezte Mongolt, mely az idei Oscar-gála legjobb külföldi filmek kategóriában próbált szerencsét. A kicsit több mint két órás mozi a Mongol Birodalom megalapítójáról, Temüdzsinről, azaz Dzsingisz kán életéről szól. Fantasztikusan megkomponált, monumentális harcjelenetekkel, lenyűgöző tájképekkel és ütős zenével operál a film.Laci | 2008.04.01. 12:33:29Végre egy jó poszt, ahol "komolyan hülyéskedünk". Én úgy "mongoltam", hogy ha perzseltek, visszafelé már nem volt mit zabálni, ember se maradt aki bár egy falat kenyeret is adjon nekik.

A valódi Homer :D
lilaflexninja | 2016.04.14. 14:56:40http://www.boredpanda.com/realistic-cartoon-characters-3d-real-life/

Anime rajongók
bungle | 2009.01.30. 11:15:49damncoolpictures küldte:
Anime Expo 2008 Pictures
http://www.damncoolpictures.com/2009/01/anime-expo-2008-pictures.html

Pixelzsönglőrök, wannabe fotóbolt mágusok, most a kommentmezőn túllépve megmutathatjátok mire vagytok képesek!
Itt az első ize.hu pixelwarriorz verseny! (bár lehet, hogy inkább már a 2.?)
A feladat roppant egyszerű:
- Ezt letöltöd.
- Bármilyen digitális eszközzel csinálj valamit a képből, amitől fetrengve röhög mindenki.
- Töltsd fel valahova az elkészült képet, és a kommentbe írd be a címet.
Mi meg figyelembe véve a nép akaratát és a saját véleményünket, kiválasztunk egyet, aki a legjobb, meg többet, aki kevésbé, és lendületes mozdulatokkal megszórjuk a szerencséseket mindenféle izé mintás dologgal.
A pályamunkákat szerda reggel 9 óráig várjuk.
Frissítés: a pixelwarriorz verseny végeredménye a következő véletlenszerű sorrendben:
margitteember
weeder
dmania
M.Andreas
Különdíjasok:
player_01
Maccoyi kislánya
A nyerteseket rövidesen a regisztrációnál megadott e-mail címen értesítem a nyeremény átvételének részleteiről.
Minden indulónak köszönöm a részvételt és a remek pályamunkákat, amiből rövidesen galéria is készül, hogy az utókor se maradjon le róla.bungle | 2010.06.04. 11:28:54http://drinfo.hu/eletmod/kepgaleria/9830-a-nap-galeriaja-famaszo-kecskek-marokko










marha jó érzés!:]
riv neked csitivan:P