
Ilyen kirakatbabákat kötelezővé tennék minden üzletben. ;)

Hiperaktív mókus. ;)
Erunder | 2009.12.10. 09:53:26A mókus és a patkány közt, csak annyi a különbség, hogy a mókusnak jobb a marketingje. :D

Tízezer dolláros tricikli...
Sacha White (csak tudnám ki az) rendelte a lányának.the girl of peace | 2009.12.14. 10:48:24ha gondolkodnál kicsit...
először is:
- talán kézzel készítették, minőségi alapanyagokból
-az is lehet, hogy csak pár darab van belőle az egész világon
-de előfordulhat, hogy csak ez az egy
-ez nem olyan bicikli, amit a szalonban/tescoban/piacon veszel..-.-
és ilyenkor megkérdezhetnénk azt is, ha már erről van szó, hogy mi kerül pl. annyiba egy híresség használt fehérneműjén?:) na?-.-

The Company of Myself - kicsit hasonló, mint ez a kurzoros játék volt.
Tonoic | 2009.12.06. 21:33:24Szuper kicsit rövid..

A Proxycon reaktorja (az meg mi?)
sahinel | 2009.12.05. 20:37:33Jah azt néztem én is de a kész házon danger szerepel. Lehet hogy a corel munkában még valaki elírta.

- Pistike, apád szakállas?
- Nem.
- Akkor anyádat láttam...RAPTOR | 2009.12.06. 22:49:43Agresszió jelei:kiütném a cipöböl!!! :DD

Na ez az a lámpa, amit ha bungle és én (Mr.T.) kezelnénk, akkor sosem váltana zöldre. :D
(Aki nem érti a poént annak itt a segítség.)Nusihusi | 2009.12.06. 01:45:16Ez tényleg olyan, mint a Youtube pörgő izéjeXD

Jó játék hülye gyerekeknek.
te.sas! | 2009.12.05. 17:53:09na jó, de ez hülye gyerekeknek való játék, oda van írva. Látod, a lányok milyen jól elvannak vele! :)
(bocs! :DD)

"Hungarian Cave brothers inherit billions"
Kamu vagy valóság? Hihetetlen történet kapott szárnyra a két magyar hajléktalan testvérről, Peládi Zsoltról (41) és Gézáról (39), akik 30 milliárd forintos vagyont örökölhetnek a németországi Baden-Württenbergben elhunyt dédanyjuktól.
A milliárdos hajléktalanok rejtélyes története
Milliárdos magyar hajléktalanok
Mese is lehetne: tízmilliárdok üthetik két hajléktalan markátlatzee | 2009.12.05. 22:43:31karórának odapadlózni elég kemény dolog:D

Continuity
Remek kis mászkálós-puzzle flashjáték, hangulatos zenével, agyzsibbasztó pályákkal...nearo | 2009.12.03. 16:18:11Nah én végigcsináltam... 20 felett már nem egyszerűek :)










Azért írtam, hogy az elég szar kapcsolat lehet, amit felvázoltál, mert az vonható le belőle, hogy a férfinak ilyen dolgokkal kell rávennie a nőt, hogy az lefeküdjön vele, a nőnek meg meg kell jutalmaznia a férfit, amiért az törődést mutat irányába és a kapcsolatuk felé. Ezeknek a dolgoknak természetesnek kéne lenniük, és hiányuk alapvető hibákat jelez a kapcsolatban.
De egyáltalán nem törvényszerű, hogy a kapcsolatok idáig jutnak, így romlanak el az idő múlásával. Ez sokkal inkább akkor alakul ki, ha a felek már nem érdeklődnek egymás iránt, és elhanyagolják a kapcsolatukat, illetve igazán soha nem is vették a fáradtságot, hogy megismerjék a másikat. De ez nem a kapcsolat korától függ, hanem a felek hozzáállásától, sokan már a kapcsolataik elején is így viselkednek, és soha nem is jutnak tovább a felszínességeken...