"Több embertől hallottam, hogy rengetegen feltették a kanalakat a tévére. Gratulálok mindenkinek, valószínűleg ezért is tart itt az ország." :Ddude | 2008.05.19. 09:37:07http://szkeptikus.blog.hu/
Ha ilyen mesén nőttek fel a japcsik, akkor nem csodálkozom, hogy ilyenek lettek! :D
kotta | 2008.04.02. 21:46:51Hú, a Futrinka utca az a legtutkóbb hely! És tényleg lenyomja a maiakat magasról!
De a japó holmi sem megvetendő. Én jól mulattam rajta, bár tudom, beteg vagyok meg ilyesmik.

Ricky Ashley
(aki esetleg nem értené, mi van... bungle)bungle | 2010.06.18. 14:17:21Októberben Rick Astley koncert a Papp László Sportarénában. :D (+ Boy George, Kim Wilde, Paul Young, Nik Kershaw).

Átszellemült dobolás - köszönjük, koreai dobos!

Kutyasétáltatás és tornaóra után csimpánz a konyhában! :) Van egy-két érdekes megoldása. :)
mekszamnojz | 2008.04.02. 12:16:40Amazing!!! csak pislogok :oooo :)

A robotzenekarban legyen már trombitás is... :D
CRaPtRaSH | 2008.04.01. 15:10:37és pesze te leszel az első,és legnagyobb rajongó ;]

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a karmos féreglábúak (Onychophora) családjából ismerhetünk meg egy igen érdekes vadászási technikával ellátott egyedet.
kotta | 2008.04.01. 23:43:22Összehúzékony rulez.
De amúgy MA ezek a vackok ma rohadtul nem érdekelnek. Talán ha később jönnek...
Adok nekik még egy esélyt, kb. két hét múlva. :PPP

Homokvihar a Földközi-tengeren
Lilu__cica | 2008.04.05. 09:55:39Nyugi, időnként nekem se egyezik a link (a kép meg szinte sose)...

Birkák - Tengerészgyalogosok: 1-0
Laci | 2008.04.08. 20:57:59Egszer ellőttem légpuskával kb. 4-5 m-ről egy fogpiszkálót. 10 évvel később Kalasnyikovval se vallottam szégyent. Na de egy legyet, s röptében? Inkább beásom magam ha bomba van rajtuk.

Befagyott vízesések megmászása
Maccoyi | 2010.02.16. 20:34:23Befagyott vízesés mászás nélkül: http://www.youtube.com/watch?v=Ut186UlQznY









