
Újabb bájos kacaj... ;)
focuskoma | 2009.12.10. 01:34:31Részegen pont ilyen a kárörvendésem nekem is xD.
Könnyedén megelőzhette volna ezt a balesetet: maradt volna a konyhában... ;)
Nusihusi | 2009.12.10. 22:05:18Elsőre valami üstnek láttamXD Egyébként így jár, aki hülye:P

Újabb optikai csalódás: valami nem stimmel ezekkel a lépcsőkkel... :)
mephistto | 2009.12.11. 13:56:28Én engem valahogy nem tévesztett meg, sehogysem lebeg ez a ceruza végighozzáér a paravanhoz, nekünk ilyen ajtónk van, eszembe sem jutott, hogy lépcső volna ez :D

Gizmo cica jógázik. ;)
Nyamci | 2009.12.09. 15:07:51Én jobban kitárnám az ajtót!

Nővérke ruhába öltözött japán férfiak MRI vizsgálata. Perverz, mi? Akkor azt már le sem írom, hogy mi történik majd bent a gépben. ;D
outfit | 2010.01.31. 12:43:05Ez olyan mint a zen ökle meg a jackass :D

Nézd, anyu új szilikon melleket kapott. Kipróbálod?
plantek | 2009.12.08. 19:27:54O.o az igen, a tejcsárdák "haszna"???

A jamaikai női bobcsapat megkezdte a szárazedzéseket a vancouveri téli olimpiára...
mementoo | 2009.12.08. 15:19:00
Kivitelezehető, de elbaszta.

...hogy ne legyenek annyira unalmasak a gyakorlatok, a következőhöz vegyünk elő egy labdát...
Nusihusi | 2009.12.10. 23:07:12Szó szerint pofára esettXD

Mucsi a Kaptárban - kiadatlan verzió! :D
Inferno | 2009.12.07. 20:47:59ge*i komoly:D ezt kell csinánie :D XD

Nem gyenge kiszolgálás a Prestwich Crew-tól.
plantek | 2009.12.07. 19:10:42:O:O:O:O:O::O az a papíros cucc az kész:O láttátok a citrom vagdosósnál, h a csávó majdnem belehajolt a "szeletelőbe"?:D









