Star Wars kid kiheverte már, hogy Star Wars kid lett? Techno Viking jár még szeletelni utcai fesztiválokra? Tron Guy rátalált már Tron Girlre? A cikkben megpróbáltak utánajárni...bungle | 2012.07.22. 22:34:21http://index.hu/tech/2012/07/22/magyar_memmesek/
DJ Paris Hilton
piton78 | 2012.07.02. 03:27:43Az a helyzet, hogy akiket a klubokban láttok nem dj-k! Lemeztaszigáló kisiparos illik rájuk inkább. De tényleg! "Jómunkás" emberek, dolgoznak, kapnak érte hol nagyobb, hol kisebb pénzösszeget, ütemre, néha még hangnemben is kevernek (a mai technikával nem nagyfeladat, akinek minimális ütemérzéke van fél óra alatt megtanítható). Némi rutin azért szükséges hozzá, hogy ez mindig sikerüljön! Ez teszi ki a szakma (ami ma már nem létezik hivatalosan sem!) 10%-át. Ebbe tartoznak a hazai nevek jelentős része /Bárány, Hamvai, Lauer, Jován.../. Ők tudják még mi az a bakelit, használták is, régen űzik az ipart. Majd van egy 85% "divat dj", aki a fenti példához hasonlóan kiírta/kiíratta tegnap az empéhármakat és ma dídzsé, fogalma sincs arról, hogy mi az a Sugarhill Gang...(ide vonatkozóan ajánlanán a Csak lazán c. filmet), majd van a maradék 5% (ami sajnos túlzás is lehet) aki hangszerként használja az MKII-t és kreativitásuk csak a nagyközönség tudatlansága miatt nincs jelen a mindennapi médiába. Na ők a DJ-k!
http://www.youtube.com/watch?v=HGb5agYBX50

Láb nélkül mászta meg a Kilimandzsárót
7sleeper | 2012.06.27. 19:12:39:-DD
halkabban Télapó, még a végén rájön a Télanyó,
hogy nem a déli féltekén húzatod az igát
a manókkal, meg a rénszarvasokkal
sőt nélküle izélsz
;-D

Szörnyű! Így tartják az ebédnek szánt kutyákat
Kegyetlenség vagy hagyomány? Egy állatvédőkből álló csoport meglátogatott egy kínai húspiacot, ahol megörökítették, mennyire kegyetlen módon bánnak az ebédnek szánt kutyákkal és macskákkal.bungle | 2012.11.09. 10:24:00www.dailymail.co.uk/news/article-2226542/Truck-crammed-FIVE-HUNDRED-cats-stopped-en-route-restaurants-China.html

Ezzel a programmal mindenki helyre teheti „nagyságát”.
Élien | 2012.06.26. 19:33:31... és mind meghalunk!

Az ukrán Hannibal ;)
Lewy | 2012.06.27. 08:44:57Ez piszok jó Egon! :D

Akárcsak 4 éve, most is egy kínai kopaszkutya, Mugly nyerte a világ legrondább kutyája címet (a képen a jobb felső).
Szancso | 2012.06.25. 23:06:04;)

Oktatóvideó cicáknak: hogyan sétáltass humanoidot
Nusihusi | 2012.06.25. 21:49:52Még az ágyból is kitúrják a gazdit:D

BMW M5 „Bullet” - High Performance Art
adam10603 | 2012.06.28. 00:24:47kár hogy csak animáció :D

Chuck Norris vs All Stars









