
Ninja cica után itt a MacGyver cicc. :)

Lövésünk se volt T-vel, milyen címet adjunk a videónak, így azt rátok bíznánk... ;)
olomhuszar | 2009.12.14. 20:48:18A napra lehet nézni, de a lábára nem.
Elég paraszt de szerintem ütős cím:D

Figyelem, felnőtt macska videó! Kiscicák nem nézhetik! :D
Gabi69 | 2009.12.10. 21:48:21Ez jobb mint az UFO pornóóóóóóóóóóóó!!!:D:D Hát a csaj engem sem hagy hidegen!;)

Pörgő UFO Norvégia felett.
Florianf4 | 2009.12.14. 12:38:37Ez egy PFO (Photoshop Flying Object)

Chump and Clump (Klotz & Klumpen)
A történet két srácról szól, akik lekésik a buszukat, ami csak hetente jár, ezért kénytelenek várni egy hetet.
Hivatalos honlap | ImdbAVIREX | 2009.12.16. 00:30:24Vattacukor nincs :P
Alakformáló verseny Oroszországban - a versenyzőknek 10 hét áll rendelkezésre, hogy minél nagyobb átváltozást érjenek el, csupán edzéssel és diétával.Nas | 2009.12.13. 03:53:171. Én találkoztam már. Nyilván az összeset én sem ismerem, de azt mondták, hogy a többi közül is elég sok az alkoholista. Az tény, hogy ők tudnak a legtöbbet az anatómiáról, ezt nem is vitatom.
"Ez is egy tudomány nem pedig alkoholizmus!" Ezt nem egészen értem, mire írtad. Persze, hogy tudomány és nem csak alkoholisták unaloműző hobbija.
2. Az eleje eléggé disznóvágás-jellegű volt. Inkább érzelmi szempontból írtam, hogy úgy viszonyul hozzá, akinek csinálnia kell.
3. De azt nem kérik számon, hogy hány gumikesztyűt használtál, és utána túrják fel a szemetesedet, hogy tényleg benne van -e mind...
"Egy biztos: 10 emberből 3elájul 3meg kimegy!" Tapasztalat?

Csillag születik (zöldeskék óriás) :D
plantek | 2009.12.13. 19:11:17trógerfighter, scripter most már értem^^köszi

A svájci Vals falu házai között bújik meg - szó szerint - ez a családi fészek, amely zömében a felszín alatt, a domboldalba épült.
Az egyik képen észrevehető kád egy Dutchtub.M.Andreas | 2009.12.10. 20:18:57Végülis ja. :)

Sea Water Bliss - Clowns
12 iratgyűjtő, 3500 lap, 2 óra 40 perc lapozás, mindezt egy 4 és fél perces klipért. Ötletes. :)Lee77 | 2009.12.10. 21:31:55Jó, én sem mondom, hogy üljünk otthon gyertyafénynél és szórakozásképp pattintgassunk karikás ostort. Csak amikor már a 100 ezredik ilyen videót látom (amik szerintem közel sem annyira látványosak mint egy tűzijáték) akkor már bosszant a pazarlás része is. Azért 15 kg papírt kidobni nem semmi dolog. De mindegy ezt leszámítva, attól, hogy erre a 4-5 perces videóra ráment pár hetük nem lett vmi nagy durranás, egyedi meg végképp, max az együttesüknek csináltak egy kis reklámot.

Ez történik, ha a görögdinnyét keresztezzük egy vízvezetékszerelővel. ;)
Nusihusi | 2009.12.10. 21:41:24Jó ötlet, de jobb lenne kókuszdióval;)










10-ből 2