
Mai cukiságos postunkban 2 kis vidra bébi, Sidney és Fenway (+ egy kutya). :)
Balázs | 2009.11.21. 18:03:01azt mondanám hogy az alkoholizmus áldozatai, falun megesik :D
Kutyák üdvözlik a frontról hazatérő gazdikat.

Hogyan kössünk le egy nem túl okos kutyust pár órára... ;)
focuskoma | 2009.11.17. 14:43:03WÁÁÁÁÁÁÁ ezt nem hiszem el. :) Ilyen egyszerű megoldás, és sose jöttem volna rá. :$:$:$ Köszike! Na most lebuktam, hogy a címkék nem igazán szoktak a látómezőmbe kerülni. :$

Szalszázó kutya.
Nusihusi | 2009.11.15. 23:07:42Szegény kutya:S Amúgy ügyes:)

Mini birodalmi lépegető. :D
BERZERKER | 2010.10.19. 18:58:41a gazdi az egészet végig röhögte

Tudtad, hogy a lézerpointer káros is tud lenni? :D Itt egy ok, hogy miért... ;)
brinas | 2009.11.08. 12:04:42Jó,hogy nem fém-szájkosár volt a blökin,azzal hatalmasat lehet ütni!

A három
kismalacfrancia bulldog és macska. ;DItt pedig a négy kiskutya és a kismalac "története". :)TdianaV | 2009.11.01. 21:44:56Esetleg tudom ajánlani a menhelyeket, ott is rengeteg fajtiszta és szép kutyus van:)

Halloween Dog Parade 2009, avagy Szerencsétlenkéim part 5.
Asagrim | 2009.11.02. 06:41:01Erről van szó! Slimer mindent visz! xDD

Szegénynek ezt még gyakorolnia kell. :DDD
Nekik már megy. :)
Megbokrosodott kutyuli. ;)
vizicsibe | 2009.10.28. 08:56:54Az én cicám is gerjed a pampafűre. Nyáron szinte beleköltözik. Télen meg csak szimplán telepisálja. :D









