
"Nem unjátok még a csúszdás házakat?" Nem. :D
Laretta | 2011.04.20. 15:33:36Jónak jó de azért olyan mintha óriási konzervdoboz lenne az a csúszda :))
Nem tudom mi lehet rosszabb: ha elkap az ellenség, vagy ha megmenekülök egy ilyen készlettel a seggemben.
Néhány múzeumi darab a CIA cuccaiból.7sleeper | 2011.03.29. 22:16:01pedig kénytelen leszel ;-)

Egy régi Boney M szám (sőt még régebbi: Hallo Bimmelbahn), a Duck Sauce feldolgozásában és ti általatok kiegészítve egy tetszőleges sorral. ;)
Katt a "Customize your own 'Barbra Streisand' song" linkre, aztán linkeket a kommentbe!
Orvostanhallgatóknak kötelező darab. ;)
Laretta | 2011.02.20. 18:53:27Nagyon király... Sztetoszkópos fülhallgató :D Nekem kell egy ilyen.....

Ha még nem láttatok volna igazi csokigolyót... :D
dusza ági | 2011.03.23. 13:31:15szánalmas.....,

Egy kis nasi, ami mindig kéznél van... ;)
BusKeyCome | 2011.02.14. 14:57:23Lehet, hogy pont ez a helyzet a kisasszonnyal.

Homer Simpson vagy esetleg Szandika babérjaira tör? :D
Csemegekaraj | 2011.02.11. 07:53:12Ironic comment is ironic.

Végül is a pezsgős üveges rituálé, már olyan uncsi... ;)
Kuly | 2011.02.07. 01:47:50... végülis a feladat végre van hajtva! A hajó vízen van!

David Kaplan fotói
A fenti kép címe "Moon and Venus Over Switzerland" és tegnapelőtt a nap képe volt a NASA oldalán).Kuly | 2011.02.07. 02:01:08ott abba a házba ki az aki ott lehet?

Az erő
A Volkswagen legújabb reklámja a Super Bowl-ra. :)









