
Egy kis séta a hegyekben... ;)
Én tériszonyos vagyok, nekem még nézni is rossz volt, a végét meséljétek majd el, mert ott már nem mertem odanézni! (már tudom, hol lesz az első Izé találkozó: El Caminito del Rey, Spanyolország ;) - bungle)bungle | 2010.08.09. 15:05:26http://www.youtube.com/watch?v=y1Nd1qtk1Go (HD-ben nézzétek! :))
Jól néz ki, nem? Itt az elkészítési módja... jó étvágyat!
ismeretlen | 2008.04.07. 10:39:09A kantin nálunk is étkezdét jelent, nem csak Romániában.
Amúgy nálunk meg a romák eszik ették meg az ürgéket, az is állat a patkány is. Én spec, bírom a keletiekben, hogy többféle dolgot esznek, meg nem állnak le a marha disznó csirkénél, oé nincs is olyan sok nekik. Szóval legalább kitágítják a gasztronómia határait, bár van amit nem ennék én se meg, mint pl. pók meg bogarak, de gusztustalannak se tartom. A patkány meg egyenesen guszta, és inkább azt mint, mondjuk egy nyulat, bár azt is megeszem zokszó nélkül, de mégiscsak aranyosabb.

A mai nap izés témája: hogyan találtál, kerültél ide az ize.hu-ra? :)
Írjátok meg hétfő délig, a kommentelők között 20 db Izés cuccot (bögrét, pólót, sapkát) sorsolunk ki!Frissítés: a sorsolás lezárult, a szerencsés nyertesek (abc sorrendben):
.::JunKieEQ::., babapiskóta, bigyminyő, Balázs, bandee1219, Éjfélilány, kolompír, livy, Lizsu, M.Andreas, nymisi, papaluige, Purple, Shifty, Sissi, spiritmonger, tian, Turmion Kätilöt, weedjay, Winston.
Gratulálunk, mennek hamarosan a levelek, hova mit küldjünk. :).::JunKieEQ::. | 2011.03.29. 11:36:12Ez hatalmas... LoL

Nem is tudom milyen rég volt macskás post... ;) Biztos már nagyon vártátok! :D
CocoNelly the Cat Rap Music Video (nagyon beteg! :))
(akik meg a jegesmedvéket szeretik ;) azoknak itt van Flocke - Hópihe - amint épp úszni tanul).bigyminyő | 2008.04.05. 23:03:26Ez is nagyon jó volt!A cicás videókat mindig megnézem!Köszi Bungle....:)

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a lyukas tehén. ;)
(jó étvágyat, remélem épp esztek!)Ycep | 2008.07.24. 15:57:48esővíz nem folyik bele?

Hogyan csinálj instant jeget!
witep | 2008.04.06. 11:33:43Itt a másik kép is, az előző ketszer ment el.
http://kepfeltoltes.hu/view/080406/Picture_117_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kemény a koreai gyerekek élete...
rezso | 2008.04.05. 11:41:55Gondolom nem erre értetted az Észak-Koreát,furcsa is lenne converse cipőben egy é-koreai.

Orgazmust előidéző szoftver - és még csak nem is japcsi! :D
A szoftver ingyenesen letölthető.(Azért én szerintem maradok a hardveres úton).::JunKieEQ::. | 2010.09.23. 08:47:02Ez tiszta tré... :)

Pár Star Wars termék terve, többségük persze nem készült el (bár R2D2 projector már van :)).
Laci | 2008.04.07. 16:07:44Kedvet csináltatok ahoz, hogy megírjam a Csillagok háborújának magyar változatát. A "János with ész"-t, avagy többet ésszel, még ha veled is az Erő. Demónak itt az első szakasz:
Melegen süt le a lézerkard sugára
Obi-van kezéből a Luke bolytárra.
- Hazudott a banya, nem is vagy te kancsi,
jedilovag leszel, nem paprikajancsi!

Mindjárt itt az EB, ergo jól jöhet egy kis online tévézési lehetőség.
Jó szórakozást! (persze nem csak foci van!)Belkar | 2008.04.04. 14:26:03kösz mind a kettőtöknek mindkét oldal fasza









