
A malacnátha őt is ledöntötte...

Egy átlagos nap RAJfalván! :)
Greg46 | 2009.12.22. 18:19:07hát így tényleg jobb:D

"Kis karácsony, nagy karácsony, csomagolva a lakásom..." énekelheti majd Louie Saunders, ha hazaér az egyhetes útjáról, ugyanis barátai egy "pici meglepetéssel" készültek otthonában. :D
Louie reakciója. :)Nusihusi | 2009.12.17. 01:36:33Behalok! A kajákat is becsomagolták egyenkéntXD

Cyrill, Ken és James az Abbától a Waterloo-t "éneklik" (?!?)
Aki túlélte, ezt is nézze meg: The Winners Take It Allte.sas! | 2009.12.17. 00:05:52hmm, pontosabban az elsőben énekel ő is, de akkor nézd meg a másodikat! :)

Millennium Falcon ágy
Nusihusi | 2009.12.17. 01:50:04Jól nézne ki R2D2-s párnákkalXD Jó, hogy világít a sötétben:)

Mai napi cukizé: hörcsög drag racing. :)
Nusihusi | 2009.12.17. 01:52:50Aranyosak, hogyszeretnek versenyezni:)

Kisvárosi vízisí centrum. :D
peta | 2009.12.16. 00:26:24jót, vagy nem jót, ott van ;)
amúgy mindegy neki. a motor a felső részben van.

Azt hiszem nem tegnap kezdhette el tanulni a "Boci boci tarkát"...
Nusihusi | 2009.12.17. 02:14:21Zongora és jóga egyszerre:)
Cobra-matic Retro mod - az old school fonográf megjelenés csak a látszat, valójában egy combos játék konfigurációt rejt a muzeális szerkezet.
Mai napi büntetés: H1N1 tánc cuki ázsiai fiúcskáktól, meleg szeretettel. :D
Selcros | 2010.12.31. 00:26:05Ez egy oldal ahol infót lehet megosztani másokkal, vannak olyan emberek akik posztolnak, vannak akik csak felnéznek és csak szimplán élvezik az olvasást... namost én az utóbbi kategória vagyok, csak szimplán megjegyeztem h régóta nem volt poszt, nem pattogtam h mi a f***ért nincs stb... kulturáltan rámutattam. nyilván ilyen vagyok az életben mert egy megosztó oldalon csodálkoztam h miért nincs poszt, hát gratulálok, tipikus sablonos gondolkodásmód.










a másik rendőr a végén: ..... publica idiot. :D:D:D
de ha jól láttam az elején a férje is kamerázott a mobillal gondolom a rendőröket.
a feleségét nem vette fel azt már élőben is sokk.... :)