
Mai napi görizé: Chariot Skates

Mérőszalagos kis célpontos távolbamérés mesterfokon. :)
Nusihusi | 2009.12.22. 05:35:53A legdurvább az, amikor a WC-n rányitnak valakireXD

Ha utálnak a macskák, itt a megoldás: macskaeledel illatú szappan! :D
Tooni | 2009.12.22. 07:29:46Kergesd őrületbe a macskádat! Fürdesd egérszagú szappannal!

Már megint egy optikai illúzió, bár volt már ehhez hasonló az itteni képek közt.
Errtu | 2009.12.23. 09:30:11Aztán mit?

Wham - Last Christmas, kicsit más, a kliphez jobban illő szöveggel... ;)
Kampec | 2009.12.18. 20:39:14"You are down there"
"Now you smell my fart and I drop the boa on shoulder, we're both sad"
...:DDD

Bár nagyon régi, de még mindig nagyon kígyó.. :D

Ideális karácsonyi ajándék: mobil tele-malac-fon. :D
Nusihusi | 2009.12.22. 06:19:27A következő a cicamobil lesz?XD

Alice in Wonderland
Tudom, volt már Film Izén egy post róla nyáron, de kijött egy új előzetes. Nagyon kész van. 8)
2009 legviccesebb "keleb" képei
go-free | 2009.12.19. 09:28:11elég nagy arc lehet. sok ezer nővel a háta mögött és mennyivel előtte... :D

A film címe: Treevenge
kistoth | 2009.12.27. 10:58:39hát nem tudom XDD










én annak idején nagyon sokat koriztam soros korival és az nekem sokkal jobban bejött. Ennek csak egy előnyét látom, hogy a nagy kerék miatt tud füvön meg tényleg elég vacak úton is menni és nem esik orra az első gödörnél. Viszont ez a megállásos dolog na ez nem semmi. Röhögőgörcsöt kaptam mikor megláttam hogy kézzel fogja a kereket. Ha valaki kicsit járatosabb a soros korival az szerintem sokkal hamarabb és biztonságosabban meg tud állni. Megnézném mit csinál ha valaki hirtelen elé lép. Lehajol hogy megfogja a kereket és rosszabb esetben ha háttal volt az illető már fejjel be is csúszott abba a bizonyosba:)
Szóval szerintem maradjunk inkább a soros korinál ez meg legyen csak ilyen unaloműző nemtudommicsoda.