
Az utca királyai - avagy Keanu Reeves újra porondon a korrupció ellen egy zsarufilmben.
A film premier előtti vetítésére van 30 db jegyünk (vagy mondjuk 15 pár). Azt találtam ki, hogy kisorsuljuk azok között, akik küldenek min. 1 db hírt az új oldalunkon, a Hír Izé-n.
A premier előtti vetítés, amire a jegyeket lehet nyerni április 16., szerda 20 órakor lesz a Palace MOM Parkban.
Frissítés: a nyertesek (abc sorrendben): csicsilla, Cole, easyae, eNMi, Fery alias Teszta, guppi, herihg, ismeretlen, kovati, Luflee, mekszamnojz, Shifty, Slayer, stencilatya, Ujvy.
Luflee | 2008.04.16. 22:53:13Nos, xergh es kedves fikazo tobbiek. Jelentem, hogy szerintem tok jo a film. Nekem bejott. fordulatos es varatlan esemenyekkel teli. foleg az utolso 20 perc. Dr houserol hianyzott a szakall, es a legjokepubb rendor is meghalt ( distant ) ez az ossz hibaja a filmnek. :)))))
Variációk egy témára... Lassan itt az Izén is érik már egy újabb PS verseny. ;)
kotta | 2008.04.13. 21:58:25Hopp! Ezt ismerem! Van is rá PS dögivel! De jó alap, elismerem!

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a csillagorrú vakond. Ha pár percig nézed, már nem is annyira félelmetes, sőt egyenesen aranyos. :)

Zhang Peng művészete
(nekem jó párszor nem ment az oldal, szóval előfordul ilyen...)skaterpunktomi | 2008.04.12. 10:45:23bazz ezek kurva jók!! :P

Még igazából meg sem jelent, de már elfogyott a GTA negyedik része?!?
Mappa | 2008.04.14. 08:50:0810x annyi mint itt ! de nem is kell annyira "nyugatra" menni érsd itt usankát már az osztrákoknál is bőven a többszöröse mint itten

Vevő vagy a hírekre? Nemcsak olvasni, de küldeni is szeretnél érdekes és értékes infokat, hogy más is beszéljen róla(d)? Láttál valami megdöbbentőt, amit terjesztenél?
Akkor a hir.ize.hu a Te oldalad! Örömmel értesítünk minden hírekre vadászót és fogyasztót, hogy az ize.hu égisze alatt elindult új oldalunk, a hir.ize.hu, fókuszban napi aktualitásokkal, közérdekű, szórakoztató és színes hírekkel.
Itt megtalálsz mindent, ami számít: hírek a nagyvilágból és itthonról, auto-motor-sport, bulvár - és mindaz, amit Te érdekesnek tartasz!
Olvass, keress és küldj! Szerkeszd Te az oldalt!eNMi | 2008.04.10. 10:32:29:D hát igen, reggel van még! :)

Már régen volt nőnap, így a csajoknak kijár már egy Pasizés poszt: 88 éves chippendale bácsi :P
LeNore | 2008.04.10. 11:59:18A csaj attól fél, hogy ráesik??:))) Úgy tartja a kezét, ha elveszti az egyensúlyát, elkaphassa!!:)

A playboy atyja, s az ő igen csak irigylésre méltó élete...
kotta | 2008.04.10. 23:02:02Nem vagyok én olyan. Meg OLYAN se. És amolyan se. Csak hulla.

No, most mondja valaki, hogy nem lát mindent!
Pubycsavo | 2008.04.11. 05:30:56Istentől nem is kell tartanod, inkább a pokoltól, ezt most ne úgy vedd, hogy én azt mondom, hogy oda jutsz, csak egyedül a pokoltól van mindenkinek félnivalója.
58 centiméterével és mindössze 5 kilójával Jyoti Amge a világ legkisebb tinédzsere. A 14 éves indiai kislány apró termete ellenére ugyanolyan életét él, mint egészséges társai, akik elfogadják, sőt imádják Jyotit.Katcz | 2008.04.09. 21:33:22Májkül a középső a nagyok közül... amugy bujócskában verhetetlen lehet....meg az egész világ amit ő lát...milyen lehet egy derékigérő nyúl... te nem tudod elképzelni, de ő átéli...









