
Photoshop vagy igaziak? Pixar-tuning. :)
Gysmo | 2008.04.15. 20:09:52Ja... belenéztem a linkbe... :D:D:D ezek nem azok, ez ps :)
A mókás pár harca folytatódik...
bungle | 2009.10.02. 01:38:09heesh küldte (meg Macc a listára már 1 hete):
http://www.youtube.com/watch?v=4pr9beObwF4
Egyébként itt van a párocska összes videója:
http://www.youtube.com/user/jessewelle

Thomas Grillo (aki az Aquasonic Waterphone-t is demonstrálta) bemutatja, hogyan kell megszólaltatni a teremint, az első érintés nélküli elektronikus hangszert.
Persze ez önmagában egyáltalán nem izés, így jöjjön egy sokkal tehetségesebb művész... :Dbungle | 2008.06.02. 13:50:19The Legend of Zelda Theme on theremin
http://www.youtube.com/watch?v=nJYho56INKU

Fingerboard után itt a fingers breakdance! Mi lesz a következő?
bigyminyő | 2008.04.13. 15:35:56Ügyes,ügyes!!!!
A kis cipő talán 10-es méretű lehet.....Olyan mintha test nélküli ember táncolna.....:)

Tuti mindenki örülne egy ilyennek az első randin! :D
CRaPtRaSH | 2008.04.18. 12:43:51nem,de ez jóvolt :P

Ízléses melltartók ;)
bungle | 2008.04.29. 10:17:40gucci230 küldte: http://dailydumper.blogspot.com/2008/04/creative-bras.html

Akinek tetszett, vagy inkább mondjuk úgy túlélte Madam X-otic zenéjét, ajánlom szeretettel a művésznő másik együttesét, a Dolly Rambo-t, olyan észbontó slágerekkel, mint a Szekrény vagy a Porszívó.
Ez az igazi agymasszázs, nem a head spa!bungle | 2011.04.05. 20:22:06Dolly Rambo - Pisi-Kaka Woodoo-Baba
www.youtube.com/watch?v=W-TFRodqAMk

A mai nap hiánypótló terméke - hogy ne fájjon a fejetek! ;)
Azt írja: "The patented design is lightweight and easy to use while at your office desk". LOL, megnéznék pár irodai dolgozót ebben! :Dkotta | 2008.04.12. 15:26:12Már van. Nemcsak sisak, érzékelők is tartoznak hozzá. Valahol kiraktak egy nőt a színpadra bemutatózni, és ő annak rendje és módja szerint elment. A termék működik, csak minek.

Meteorológiai kis rovatunk jelenti: hétvégén fasza idő lesz!
Balázs | 2008.04.13. 14:04:00jah:D nekem is kéne ilyen tömörítő mer a winzip nem tud ilyet :D

Állítólag begyorsulnak a gyerekek a színezőanyagoktól. Szerintetek ő milyen színezőanyagon van?
Purple | 2008.04.13. 19:43:53álmennyezet van, az nem szokott csak úgy hullani a melegtől :D azt ki kell belőle váltani.. :DD szerintem ez valahogy összefügg a témával :O :D









