
Ha eddig nem tudtad, mi hiányzik az asztalodról...
Purple | 2008.04.16. 22:29:54nem galandféregre gondolsz? annak a fején vannak kapaszkodósörték, és a vékonybélben a teljesen lebontott tápanyagot szívja fel, mert nincs emésztőrendszere.
Miata izék (szerintem photoshop).
spidy | 2009.06.22. 23:51:36MIATA Shit -***************************** nagyon tetcenek :)

Gyapjú izék
bigyminyő | 2008.04.16. 17:49:50Hehe... az a tehén az ember cicikkel...a legjobb!!!......:)

Ginebra Fockink - egészségükre!
(a dallam is húzós, de a szöveg az igazi)bigyminyő | 2008.04.16. 17:45:54EZZZZ!!!
Nagyon nagy munka lehetett kitalálni ezt a velős tartalmú szöveget.....:)
Ez reklám?Ha igen mit reklámoz?Igyunk folyóvizet mert az Fockink?........:)

Csak hogy ma is legyen macskás poszt...
Orazio, az olasz macs már szerencsére nem kerülhet be a Guinness Rekordok könyvébe, az ui. megszüntette a legnagyobb súlyú házikedvencek kategóriát, miután a legtöbb gazda halálra etette szerencsétlen állatokat. Előtte egy amcsi macsek tartotta a rekordot 18.5 kilóval.Ide kapcsolódik: fogyókúrázó házikedvencek.bungle | 2012.03.29. 13:20:33www.dailymail.co.uk/news/article-2121684/I-lose-ounces-Maverick-22-POUND-moggy-goes-diet.html

Fülzsír cukor, hányás ízű zselé, gorillafika, sebnyalóka, féreg gumicukor, csokicsótány... szóval csupa guszta finomság. :D
Ancient | 2008.04.16. 00:53:44Olyan alakú már van.
Ízű nem hiszem, hogy lesz XD

Laky Zsuzsi a fellegekben. Nem is tudtam, hogy volt ilyen. A Malév is bevehetne ilyen trükköket, vannak még helyes lányok az országban. :)
Maccoyi | 2008.04.15. 00:41:45A Man.Utd.-es a legjobb, akárcsak a csapat :P forever M.U. :)
Megérkezett a Jégkorszak 3 előzetesének HD minőségű verziója. A 2009-ben bemutatott filmben ezúttal a dinoszauruszok körül forog majd a cselekmény.kisduck | 2008.04.18. 18:41:00"A 2009-ben bemutatott filmben" megtörtént már a jövőben XD ez kb olyan mint a nostradamus itt járt a jövő héten! XD

Nesztek, erről lehet vitatkozni, hogy milyen művészet...
Hangsúlyosan megkérek mindenkit, hogy a Flesh Projectet csak nagyon erős idegzetűek nézzék meg!rezso | 2008.04.18. 22:57:01Nem szeretném lezárni,és nem is szeretnék vitázni.Az elmúlt napok posztjait nézve(lehet előtte is) sajnos már tényleg szánalom ami szánin megy,be kell látni.A többieket értem,de te miért kaptad fel a vizet?Én nem neked mondtam.A lolozást meg utálom..

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a macipolip.
De hát kicsoda valójában a macipolip (dumbo octopus)? Napszemcsis vállalkozó fekete autóval? Valamelyik állam parlamentjében ül? Sziklamászó? A fenti képet felhasználva leleplező képeket várok a kommentek közé kis barátunkról. A győztes pedig azt hiheti, hogy kapBungle-tőlkottátólvalamitegy rekesz sört.
bungle | 2011.05.09. 16:18:00Macipoliptánc: www.funvid.hu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=106706 :D









