
Horgásszunk csukára fura csalival! Én inkább nudistastrand közelében tudnám elképzelni... ;)
papaluige | 2009.12.30. 22:39:14sok szerencsét hozzá! régebben csukázáshoz használtam,de mostanság csak patakokra járok, és ott nincs ilyen harapós fajta! :)
Na anyukám... most már tuti nem tévedünk el!
Szetya | 2009.12.31. 07:56:52HEHE! :)
Scott válaszolt (nagy lóbetűkkel volt írva). ;)
Hello! I hope you like my car!
No, the car really isn't for sale. I don't know who started that but I'm hanging onto my baby!!
2010 Ball Drop
For pictures of my mobile station, go to this link:
http://www.cardomain.com/ride/2630240
Scott Heath (AF4KK)

Feka macsek nyomul a cool verdán és lealáz, ha az útjába állsz!
Nas | 2013.04.27. 10:37:34A gazdájukra ráférne egy elmeorvosi vizsgálat... :D
Viszont újfent meg kell állapítanom, hogy ez a macska aaaaanyira széééép. *.*

De kis ari.. és tényleg fogak nélkül harap? Hadd nézze csak meg a néni...
spd | 2009.12.29. 18:28:26Gecko?
Itt szalamandrát emlegetnek, annak meg de.

Ötlet farsangra: hogyan készül a Tauntaun jelmez. :)
süti | 2009.12.29. 20:18:11valaki csináll nekem egy ilyet :Ð ?

A látszat ellenére őt sem a pia ütötte ki... ;)
a márk | 2009.12.29. 23:54:30A terem búráját, vágták a fejemhez... Happy Gang vagy mi a bánat volt

Amikor a haverod azt mondja az új V8-as sportkocsijára, hogy "szépen dorombol", akkor valami hasonlóra gondol. :)
Mikeee | 2009.12.30. 11:33:08Hát ez durva. Nagyon jó. :)

...most az "ooops" az mire rímel?
MiniMe | 2009.12.29. 20:12:20nemet szöke
marmint blond
es milyen baromsagot enekel
inkabb valami black musicra nyomott volna egy riszat :D

Zabálni való bálnát zabálnak a cápák.
Chamy | 2009.12.29. 23:54:24na, nem vagyok perfect spanyolból, de látod, hogy volt benne vmi ilyesmi?!? :D:D :P
ezt a szót minden nyelvben kiszúrom... xD

Nicolae és Elena Ceauºescu 20 évvel ezelőtti kivégzése.
Mordredd | 2009.12.29. 19:44:15Úgy élt mint egy diktátor és ahhoz méltóan is döglött meg...









