
Egy igazi agytröszt bemutatja, hogyan NE nézzük meg, mennyi üzemanyag van a tartálykocsiban.
Folytatjuk étvágygerjesztő finomságok rovatunkat. ;)
Csokibevonatú hangyák, skorpió vodka, kroki curry, gyíkbor és egyéb nyalánkságok...
Jó rendelést, jó étvágyat!Belkar | 2008.04.18. 16:08:25a múltkoriakról még el lehetett képzelni hogy agyon E -anyagozott gumicukrok de ezekről? ezek tényleg igaziak :S

Veszprémi Állatkert - ha nem tudjátok, hogy hova menjetek jó időben :) Nagyon szép hely.
Belkar | 2008.04.18. 16:02:20én még csak a pesti állatkertben voltam :S de nem nagyon szeretek állatkertbe járni látni ahogy az állatok bezárva vannak :(
Order of The Stick - egy milliók által kedvelt szerepjátékon alapuló humoros képregény ami már több nemzetközi díjat nyert.
Itt pedig a magyarított változat (nem adja vissza az eredeti hangulatát, de azért jó).anon | 2008.05.01. 14:06:19Ja tényleg :D

YouTube sztárok vendégszereplése a South Parkban - és az eredetik összegyűjtve
bungle | 2011.01.27. 12:27:05Chocolate Rain By Tay Zonday Meets Metal
www.youtube.com/watch?v=ZM-5tbZJa9c
A mormon vallás. Újabb amcsi őrület vagy talán ez az igazság? Döntse el mindenki magának... Wikipédia cikk a vallás kialakulásának történetéről.Laci | 2008.04.19. 13:30:48Annyiféle vallás, hit, meggyőződés, babona stb. létezik (s nem hiszem, hogy sokat tévednék, ha azt mondom, hohy pontosan annyi) ahány ember él a Földön. Igaza van Tusy-nak "hitről meg vallásról lehet ugyan beszélni csak felesleges". Se azért elmondok még egy sztorit, legfeljebb nem olvassátok el...
Tegnap beülök egy taxiba, bemondom a címet. A taxis keresztet vet. Fentről le és (igen, kitaláltátok) jobbról balra. Megijedtem. "Ennyire rosszúl nézek ki?" De elindulunk. Kisvártatva megint keresztberajzolja a mellét. "Nana!" Következő útkereszteződésnél szintén. Most már alaposan kezdtem figyelni az emberemet. Miért csinálja? Még egy kereszteződés. "Ne vetett keresztet!" Na továbbmentünk s amint levette jobb kezét a sebváltóról amilyen gyorsan csak tudta bepótolta a mulasztást. Erre megnyugodtam. Végül ("Hajtson szentlélek, vagy a korcsma gőze" esetleg a benzin se árt) mégiscsak megérkeztem a célhoz.

Ingyen letölthető segédprogram. Mindössze 1 byte. Hasznos és jó. Enjoy it!
(köszönjük kotta, ez végre tényleg hasznos volt! bungle)Adiboy | 2009.08.07. 02:19:46Hat ez fura nekem nem ismeri fel a fajltXD

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a tatu, a páncélos hadosztály legdurvább tagja. Van hat-, hét-, kilenc-, meg feketeöves tatu, utóbbi a legkeményebb, Chuck Norris is fél tőle. Van gyapjas, sörtés, szőrös, meg csupaszfarkú tatu (a nagy csupaszfarkúról már nem is beszélve, az rendkííííívül fééélelmetes!). Vigyázni kell, mert hamisítják plüss meg ál-leszbi oroszlány verzióban is (ez utóbbi egyik tagját szerencsére hasba lőtték bugyiban). Más most nem jut eszembe, kéremkapcsojjaki.
alphadog | 2008.04.22. 17:06:34Tatu lányok jól érzik magukat: http://krazyhollywood.blogspot.com/2008/04/tatu-and-striptease.html" target="_blank">http://krazyhollywood.blogspot.com/2008/04/tatu-and-striptease.html

Upsz... még szerencse, hogy "iccólrájt". :D
cry | 2008.04.16. 08:13:20Mindegy, hogy mit talált el, de nagyon kész van. Elképzelem_: apjuk vegyünk egy póttévét, a gyerek úgyis összetöri a régit az új konzollal fél nap után :D

Tudom, hogy titokban mind egy ilyenre vágytatok... :D
bandee1219 | 2008.04.16. 12:33:05De ez már volt is, nem? Legalábbis linkelve tuti.










Nem tudom mit keresett ott bent a tartálykocsi, biztos nem tankolt, mert ahoz túl elől állt meg. Viszont nekem gyanús a földön fekvő cső meg a vödör, sztem lefejtés után ürességi vizsgálatot csináhattak, és a maradékot le akarták engedni, bár nem biztos.
Viszont jól látszik, hogy a dómfedelek (tartályfedelek) nyitva vannak, mikor beáll.
Viszont az előttem is rejtély, bár nagyon sokszor megnéztem a filmet, hogy mitől robbant be. A kutas tényleg kivett valamit a zsebéből, amit átvett a másik kezébe, de ha megfigyelitek már a robbanás előtt hátráll, sztem beleejtette azt a (feltehetőleg fém) tárgyat. Az üres tartályban ha acélból van képződhetett szikra, és benzingőz biztosan volt benne.
Mert mint tudjuk, ha benzinről van sosincs üres tartály.