
Csak erős idegzetűeknek!
Itt az év vége, retteghetnek a malacok, ugyanis nincs mese, újévi malac kell az asztalra! Első lépés: lőj egy disznót!
+bónusz űbergagyi kinézetű malacreceptes oldal, ahol külön felhívnám a figyelmet a "Véroldal" kifejezés gusztusosságára :D
(Minden kedves Izélőnek "heppinyújír", jövőre ugyanitt - Mr.T.)Purple | 2010.01.04. 19:31:22azok a vegák, akik azért nem esznek állatot, hogy miattuk ne haljon meg, azok vagy önellátó tanyasiak, vagy nem tudják, hogy utólag kell fizetni :D
Ami nem hiányozhat otthonról: egy pohár, ami megmondja mit iszol (aki esetleg nem tudná :)).
szaszy68 | 2010.01.16. 18:35:32Nekem kell egy ilyen!!!!

Oroszlán család csócsálná a vízilóhusit, de kemény seggbe haraptak. ;)
simon79 | 2010.01.05. 15:38:33Megunta és odébbállt. Közben még az egyik oroszlán megpróbálta legalább megd*gni, de az se jött össze. :D

Ilyen a Star Wars steampunk stílusban!
markymango | 2009.12.31. 21:49:27Boba Fett jól kidolgozott, ha azon a szinten dolgoznak, mindegyik jó lett volna. Darth Vader is jó még, a többi viszont gyengusz. Padme Amidala meg egy kucu... még jelölés is van rajta.

Valószínűleg vele sem ült le az apja anno beszélgetni a gumi használatáról... :P
Teomoart | 2009.12.31. 00:34:06Egy igazi férfi... X-D

Internet IRL. (Gyengébbek kedvéért: in real life, azaz internet a való életben)
Btw, ti szoktatok használni internetes kifejezéseket a köznapi életetekben? (omg, lol, rotflmaopimp, na jó ez csak vicc volt :D )Membrah21 | 2010.01.04. 23:18:43Ha netalán úgy tűnt, elnézést, nem osztás volt!
Értem az álláspontod, és a tényt én is látom.
Biztosan elfogult is vagyok (sőt), de a fejlődést nem csak a "csak" nyelvhasználók alakítják...Tudod..a remény hal meg utoljára!:-)
Azért én itt árván, de tartom magam: a fejlődéshez kell, aki ért hozzá, és a szó legteljesebb értelmében: műveli a nyelvet, a nyelvtudományt. Ahhoz, hogy tanítható legyen, ahhoz a változásokat is nyomon kell követni, és ezeket szintén a megfelelő emberek teszik megl, jegyzik le... és végül tanítják. De ugye ez már a végkifejlet..
Remélem az egységes magyar nyelv marad.. A szókincsünket pedig egyénileg bővíthetjük!

A Csillag születik (zöldeskék óriás) után itt a kék bálna születik - avagy Avatar smink házilag. :D
Tooni | 2010.04.26. 15:15:42Azt a kék anyátokat a kopirájtotokba, jewtube.

Kattintás előtt tippeljetek, mi fog történni a videóban! Otthon ne próbáljátok ki!
( Ő kipróbálta. - T. )Nusihusi | 2010.01.02. 06:08:15Azt hittem az elején, hogy levágja valamelyikkel a tökétXD
Szenzációs újítás! Gumifüstölés álló kerekekkel! Egy milliméter sem kopik le a gumikról. Igaz, hogy kicsit költségesebb, de szerintem a hülyének is megéri. ;Dadamtheripper | 2010.02.12. 10:17:15ez szopacs...kell itt a hülyeség,ott lettem volna sirva nevettem volna rajta:)

Horgásszunk csukára fura csalival! Én inkább nudistastrand közelében tudnám elképzelni... ;)
papaluige | 2009.12.30. 22:39:14sok szerencsét hozzá! régebben csukázáshoz használtam,de mostanság csak patakokra járok, és ott nincs ilyen harapós fajta! :)









