
Martin Klimas fotói
A technikáról itt olvashatsz egy rövidke interjút (angolul).rivaul | 2008.04.18. 16:14:34A szobor töréses képek tetszenek a többi annyira nem fogott meg viszont még a dobókockás is jól néz ki.
Így a munka is színesebb lehet. ;)
kotta | 2008.04.19. 06:38:47Óbudán addig agyaltak az óriás kémények befestésén,míg valakinek eszébe jutott engedélyeket és papírokat kreáltatni hozzá. Nem is lett befestve a mai napig, és nem is lesz.
(törióra: Európa legbürokratább állama az egykori O-M Monarchia volt. Sztem még ma is versenyben lennénk ezért az oly szép címért....)

Lányok! Rögtönzött tehetségkutató verseny keretében ismételjétek meg a látottakat, s küldjétek be nekünk! Lécci lécci. :P
abstract22 | 2009.03.30. 21:59:15Egyszerü: A mell izom alá tették a szilikon implantátumot (ezt szokták csinálni), és az izom befeszítésekor az implantátum feljebb csúszik. Ez azért ritka jelenség mert a legtöbb csajnak alig van mell izma.
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az oposszum. Ha kedve tartja szívesen szurkol valamilyen meccsen is. :) Ő pedig nem egy bébi raptor. :D (és szerencséje, hogy cicákkal is jó kapcsolatot ápol :D - bungle)
Szégyenlős Izélőknek ;)
Belkar | 2008.04.18. 16:36:17alternatív megoldás az NSFW gomb helyettesítésére...
Hát akkor büntessünk ma egy francia számmal, aminek inkább a klippje büntet, a zene még egész elviselhető... remélem ez fog járni minden kedves kis Izélő fejében!csicsilla | 2008.04.18. 08:13:55ugye? engem is a fejek fogtak meg elsöre...mint valami dinogyik olyan a sràc...a zenèhez annyit hogy volt ott rosszabb is de azt màr nem mertem beküldeni...:$

Mennyivel egyszerűbb a benzinkúton tankolni. :P Bár... ;D
Laci | 2008.04.20. 00:00:32Már pedig muszáj lesz még egyszer próbálkoznia, s erre van kb. 2-3 perce, ha ezalatt az idő alatt sem sikerül, akkor csobban. Bye-bye 5-10 millió dollár + pilóta.

Hát ilyen is van? Nem gondoltam volna...
Whitee | 2008.04.18. 15:36:34-Megb@sznál egy bárányt?
-Áááá én soha.
-És ha bárány lennél. És egy csinos bárány riszálná előtted?
-Akkor persze..
-Te mocskos barib@szó
"by Jay and Silent Bob"
ui.:lehet nem így volt pontosan a mondat..sőt biztos..de vicces volt :D

Csinálj vicces feliratozott filmeket.
anon | 2008.05.29. 19:08:41vannak újak :DDD http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=uk&code=5ef8559eea190f1179bb738dd88783d7

Nem lehet elég korán elkezdeni! :D
Avagy a múltkori kissrác méltó párja...Dzsedáj | 2008.04.18. 16:40:20http://www.bebo.com/FlashBox.jsp?FlashViewType=Personal&FlashBoxId=1407272936









