
Kértetek kutyás post-ot. Itt van.
Tóth József | 2008.04.24. 20:18:00Fogok csinálni egy olyan budit, ami be lesz kamerázva.(Alulról). Eléteszek egy monitort, és lehet nézni az eredményt. Kíváncsi vagyok, hogy lenne rá vevő?
Filmek 5 másodpercben - most rengeteg időt spórolhattok! :)
Ravennë | 2012.02.10. 14:23:51Akik pedig hozzám hasonlóan megnézték az összes részt egy hét alatt, azok jót nevetnek rajta, mert mindent értenek belőle. :P ;D
Kösz a linket, szerintem nagyon jó. :)

Póló kockáknak
Belkar | 2008.04.22. 16:00:24ez mekkora :)

Úgy látszik létezik még profibb lopásgátló, mint a múltkoriak... ;)
skippy | 2008.04.21. 18:07:23muhaha :D nekem is kőő ilyen ^^ :D

Ukrajnában nem párnákkal kell szétverni egymás fejét a flash mobokon, hanem billentyűzettel... ;)
r3clbull | 2008.04.21. 17:17:30mekkora őrültek...ez valamilyen alkalommal volt? vagy csak egyet gondoltak??
Will Eisner képregénye valószínűleg hazánkban kevésbé ismert, azonban Frank Miller a Sin City és a 300 kreátora fantáziát látott a különös történetben, így a Sin City hangulatára hajazó stílusban jelenleg is gőzerővel készíti a The Spirit-et, mely 2009. január 16-án kerül a filmszínházakba.armedarmy | 2008.04.22. 16:34:44a plakát egyből szemet szúrt, hogy "hmmm ez királynak tűnik!", úgyhogy megnéztem a trailert, ami pedig a "hmmm ez ritka szar!" fajtából való. De a végén úgyis a film lesz a döntő...

iPod tok marhahúsból? :)
Természetesen japán.BlackHawk | 2008.05.03. 18:38:41megveszem!!! de scak azért hogy kipanírozzam és kisüssem ebédre...

A magyar 3d animációs filmipar igazi gyöngyszeme lesz ez. ;) A cikk irója se ragadtatta el magát egy kicsit mikor a cikket írta...
Tooni | 2010.08.29. 04:19:05At first, I was like this, but then: http://noob.hu/2010/08/29/yo-dawg-at-first-i-was-like.jpg
Ennyire kidolgozott: http://noob.hu/2010/08/29/a_kis_debil.gif
Ennyire WTF: http://noob.hu/2010/08/29/mi_a_baalna.jpg
Ennyire fffuuu: http://noob.hu/2010/08/29/holy_fffuuu.jpg

Nekem már hiányoztak a japcsik...
Schabee | 2008.04.19. 19:56:19pfff jujj

Ezek a mai öregek... ;)
bungle | 2009.05.12. 13:39:06Mert örökké csak száguldoznak...
http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=36277&c=-1&s=dd&p=1









