
"Hááá Józsi! Ez a vacak benyelte a 200-asomat, csak nem gondolod, hogy ott hagyom az ótomatát?!"
tulpa | 2010.01.14. 18:15:20Megérte elvinni. A here állatja.
Igaza van, így csak két lába fázik... :)
Itt egy másik kényes kutyus, aki szintén fenn hordja azorrátfarát. :) - T.mephistto | 2010.01.14. 20:50:29Igaza van, így csak két lába fázik... :)
plussz a maradék vér is a két mellső lábába folyik plussz jobban erlőködik és így mégkevésbé fázik :D okos jószág

Thelma & Louise II: Avatars of Pandora
Az Avatar egy eléggé eltalált paródiája a Thelma & Louise-zal keverve.
Offline YouTube - Ado Jahic és Comenius Röthlisberger rajzai
te.sas! | 2010.01.07. 16:47:07a dramatic chipmunkot már jó régen rajzolhatta, mert akkor még csak 220 ezer volt a nézettsége! :)

Sea Shepherd és a japán bálnavadászok
Magyar cikkek:
Bálnavadászok törték ketté a környezetvédők hajóját
Süllyed a természetvédők csúcstechnológiás hajója
A japán hajó gyakorlatilag átgázolt az Ady Gilen
Trimarán és japán bálnavadász ütközése az Antarktisznál
izébigyó | 2010.12.01. 12:31:38Jól néz ki az új:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1334451/Fastest-strongest-anti-whaling-ship-launched-disrupt-Japanese-vessels.html

Ferrari tanulmány 1970-ből.
papaluige | 2010.01.07. 20:31:27olaszok, autót! nonszensz!

Geronazzo ismét büntet.

Mariza
kichi | 2010.01.07. 00:29:11Én is ilyesmire számítottam :)
Aranyos animáció ^^

Zseniális Mini Cooper gerilla reklám Hollandiából. Olcsó, hatékony, jópofa.
AVIREX | 2010.01.27. 20:24:23Kreatív [:

Az a fránya tévé nem jó helyen volt.
Nusihusi | 2010.01.07. 21:12:33Persze, hogy a TV a hibás ilyenkor:D









