
Slota szerint Magyarország Szlovákia lerohanására készül
"Lassanként harcképtelenné válik a szlovák hadsereg, Magyarországon viszont olyan gyakorlatot rendeztek, amelynek célja a Dunán való erőszakos átkelés. A Magyar Köztársaság gazdasági téren katasztrofális helyzetben van. Ha nem vettek volna fel hitelt a Nemzetközi Valatualaptól, már csődbe jutottak volna."
Repülős bébz képgaléria :)
go-free | 2010.01.14. 10:44:52deugyehogynemrosszsőtelégborzasztóanjó!? :D

Az idei "Nadrág Nélküli Nap a Metrón" New Yorkban. :)
Maccoyi | 2010.01.20. 21:51:50Egy másik videó az ideiről : http://www.youtube.com/watch?v=UxI46nl9pkc

Csúúúnya, csúnya rossz kutyus...
közlegény | 2010.01.12. 09:47:03Most végre kimutathatja a szeretetét.

Kicsit szét van csúszva a srác. :D
focuskoma | 2010.01.12. 23:33:20Egyértelmű. ;)
Csöppet szétfeszengi a kiállást.

Hogyan ne vágjunk fát...
(ha valakinek kimaradtak volna tavaly a favágó szakik...)he | 2010.04.08. 12:36:41Talán ezért csinálják úgy nálunk, hogy fentről ilyen ~félméteres darabokat vágnak le, és szépen haladnak lefelé.

Kedves Barátunk!
Ha már kopik a téli csizmád vagy újítani szeretnél, a brands.hu akcióját mindenképpen nézd meg! A Borgo cipőbolt termékeit (többek között Ambergray, Art és Devergo csizmákat, bokacsizmákat és sportosabb cipőket) most 30-80%-os kedvezménnyel vásárolhatod meg!
Légy jó a lábadhoz!
Kellemes vásárlást kívánunk!Mr.T. | 2010.01.12. 03:41:00Nem.

Na ezt hogy csinálta? :)
AVIREX | 2010.01.27. 20:40:48nem kockás? :P

Nolan's Cheddar - kemény cucc! :)
focuskoma | 2010.01.12. 23:48:42Ne foglalkozz velük Nusihusi, csak irigykednek, mert te tudtad mi lesz a vége. :)

Ha már felmerültek a pszichológiai tesztek: jobb- vagy balkezes vagy valójában? Próbáld ki a leírt feladatokat, és jó közelítéssel megtudod! (A pontos megállapításhoz élettani tesztek kellenek.) Általánosságban aki jobbkezes, annak a bal agyféltekéje domináns, és viszont.
Másik, igen leegyszerűsített teszt az agyfélteki dominancia megállapítására és rövid jellemzés ennek gondolkodásmódra gyakorolt hatására ebben a régi izés postban.focuskoma | 2010.01.20. 12:07:26Még a seggemmel is tudok spriccelni ;)










(ez mehetett volna Nas indítványozására a másik "zenélgessünk éjjel egy jót" kommentekhez is :D)