
Csak nem hétfő?!
Szancso | 2013.08.12. 12:46:01Már szombaton el kellett volna kezdeni a fékezést! ;)
Mamutot szolgáltak fel vacsorára
A hús kissé kemény volt, és érezhető volt a pörköltön egyfajta erős pleisztocén aroma.Nope | 2013.08.09. 17:07:34Bámulatos ...
i.e. 2.000.000 - 1928: hús, együk meg
2003-?: szekvenáljuk a génállományát ... ja, nincs mibü? FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU...

Eközben Japánban: orgazmusháború
bungle | 2013.08.10. 20:51:59Hát ez szopás. Biztos kiverte a meleg a youtube izéjét, biztosítékát is...
Habár a fehérbőrű franciák már naponta esnek fajgyűlölő támadások áldozataivá, a „politikailag korrekt” média - az eredeti lakosság sérelmeire ügyet sem vetve - továbbra is a színesekkel szembeni toleranciáról papol.
Egy új divatnak hódolnak a francia külvárosok szociális segélyen élősködő eltartottjai: fekete-afrikai bevándorlók röhögve videózzák magukat, amint felpofoznak és megrugdosnak fehér lányokat (mert nem kaphatóak a szexre), majd szépen feltöltik az internetre, tudván, hogy az őshonos lakosság elleni rasszista támadásoknak semmilyen következménye, de még híre sincs igazán az európai országokban. Éppen úgy, mint Észak-Amerikában, ahol ugyanaz a fehérellenes, kozmopolita „elit” birtokolja a médiafelületek 98 százalékát.norbertvincze | 2013.11.25. 01:45:10egy kis sokkolás még a legális afrikai kultúráról
http://harcunk.info/index.php/bulvar/216-megeroszakoljak-majd-megkovezik-a-feher-not-a-nyilt-utcan-a-fajgyulolo-negerek

Itt a szombat, ingyen van az áram!
Hamarosan Európában is megjelenhet az a lakossági tarifacsomag, ami által szombaton nem kell fizetni az áramért.djmcs | 2013.08.05. 18:38:49Hát itt olyan hogy ingyanáram az tuti nem lesz, az a görbe kisimító hatású dolog meg már van, úgy hivják éjszakai áram. De az sincs ingyen csak óccóbb (kb fele) a nappali áramnak.

Telefonos segítséget kapott ;)
RT/TURBO | 2013.08.04. 21:55:02Bazmeg....és másodszorra is ugyan úgy szökött meg.
Állítólag ha egy férfi 100 idegen nőt megkérdez, hogy lefekszik-e vele, 1 nő igent mond. A fenti kísérletben egy lány kérdez meg férfi járókelőket, majd egy srác hölgyeket. Uraim, az eredmény lehangoló! ;)bungle | 2013.08.28. 18:28:37Felhívás édeshármasra: www.youtube.com/watch?v=xBE4Pq-9Hns
Azért ez csábítóbb ajánlat:
www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/45480_jelentkezek?categoryId=10&position=&large=1 ;)

Élő szobrok a Montreáli Botanikus Kertben

Delfinek szórakoztatása :)
Szancso | 2013.07.24. 18:33:27A delfinek nem hordanak olyat. :D

Messzire utazhat, mert jó nagy kuffere van! ;)
vnyoc | 2013.07.22. 19:41:33Jó dolog a nagy kuffer.. sokat lehet bele pakolni;)









