
Amikor a „Ki van a seggem a gatyából” új értelmet nyer. Japán, mi más is lenne...
Nusihusi | 2013.08.29. 00:40:08Na, így menjen be valaki a munkahelyére :)
Eutanázia pro és kontra
„Minden ember élni akar. Auschwitzban, a Gulagon, Recsken sem lettek öngyilkosok az emberek. Ez a normális reakció, amíg van remény. Amikor viszont végleg elveszett, és valaki azt mondja, hogy meg akarok halni, az egy olyan súlyos állapot, amit tisztelni kell. Fontos, hogy legyen választójogom, akkor is, ha nem megyek el szavazni.”
„...olyan napokat kaphat a beteg a halála előtt, amelyekre azt mondja, ez volt életem legszebb időszaka. Ilyenkor már nincs vesztenivaló, az ember olyan gesztusokat is meg tud tenni, amit előtte nem. Helyrehozza a kapcsolatot a családjával, számot vet az életével, egészen máshogy tekint vissza a múltjára, és kivétel nélkül mindenki azt mondja, kevesebb lett volna, ha ezt nem éli át.”norbertvincze | 2014.11.14. 13:05:10"Polish woman rises from dead … asking for tea" :))
http://rt.com/news/205403-poland-woman-rises-dead/

Ez csali lesz, ami odavonzza az afroamerikaiakat :)
Botos Vendel | 2013.08.24. 01:24:20há persze beszélek!!!!4444
pl: fák!!!444 dikmán!!!!4444
mekdonác!!444 teszko!!!444
segij!!444 elnyomnak!!4444
faszisták!!!444
canadába tanutam!!!!!!444

Egy interjú Edward Snowden-nel, aki volt alkalmazottként napvilágra hozta a nemzetbiztonság piszkos ügyeinek egy részét, amiben felfedte, hogy emberek milliói állandó megfigyelés alatt állnak a nemzetbiztonság, a CIA, és más szervezetek által.
Az interjúban elmondja, miért döntött úgy, hogy feladja kényelmes életét. Beszél az emberek folyamatos megfigyeléséről és arról, hogy a végcél egy kulcsrakész önkényuralom elérése.norbertvincze | 2014.10.17. 01:18:12NSA, CIA, FBI?? ááá dehogy, van itt jobb is:
http://www.youtube.com/watch?v=pfSqPqn2a2I&feature=youtu.be

Fingó Prédikátor
Robert Tilton, vagy ismertebb nevén Farting Preacher azt állítja magáról, hogy isten beszél hozzá és ilyenkor furán viselkedik, fura fejeket vág és ezzel a „tudásával” szedi a pénzt be az emberektől a tévéműsorában. Nem is értem miért, de sokszor csalással vádolták és nyomozásokat indítottak ellene. A lényeg, hogy valakik rájöttek Tilton titkára, ami nem más, mint a fingás! Ha megfigyeljük, sokszor egyértelműen arról beszél! Ennek a tudásnak a birtokában néhányan vették a fáradtságot és hangeffektekkel színesítették a videóit. Én még azóta is szakadok, amikor elkezdem nézni! :D Van újabb videója is ahol még viccesebb már a feje. :D
Ami még érdekes, hogy rengeteg verziója lett azóta a neten: Screming Farting Preacher, Farting Meeting és még sokan mások. Jó szórakozást!bungle | 2016.01.04. 17:33:07Kenneth Copeland, Jesse Duplantis, defending their private jets
www.youtube.com/watch?v=AdH2DGSXjss

Evolution vs God
Ray Comfort ezúttal egy egyetemre látogat, ahol kutatókat és professzorokat kérdez, hogy milyen bizonyítékok vannak jelenleg, amik alátásztják az evolúció elméletet.
Angol tudás szükséges. :)
Bónusz videónorbertvincze | 2014.07.23. 03:04:08HeavyCross figyelmébe: Miért nem látjuk Istent? "Nem láthatod Istent, mert amikor eggyé válsz Istennel, nincs mit látni rajta: ugyanis te vagy az." - mondja Thomas Keating a Keresztény Misztika élő mestere az új filmjében ;)
https://www.youtube.com/watch?v=W2MrMDpwchA

Ne higgy el mindent, amit a pornófilmekben látsz!
dude | 2013.08.15. 13:25:47Mi bajod a seggből-szájba akcióval? Nem vagy túl romantikus!

Amikor a banki ügyfél elolvassa az apró betűs részt ;)
SilAsh | 2013.08.10. 17:27:23Teljesen mindegy, hogy milyen betűmérettel operálnak, mert úgy megfogalmazzák, hogy csak akkor tud egy átlagember végigmenni rajta, ha le teszi a földre. Ezt ügyvédek meg ilyen-olyan jogi végzettségű emberkék írják, de átlagemberek olvassák.
Én inkább a közérthetőbb megfogalmazási módot preferálnám.
Habár a fehérbőrű franciák már naponta esnek fajgyűlölő támadások áldozataivá, a „politikailag korrekt” média - az eredeti lakosság sérelmeire ügyet sem vetve - továbbra is a színesekkel szembeni toleranciáról papol.
Egy új divatnak hódolnak a francia külvárosok szociális segélyen élősködő eltartottjai: fekete-afrikai bevándorlók röhögve videózzák magukat, amint felpofoznak és megrugdosnak fehér lányokat (mert nem kaphatóak a szexre), majd szépen feltöltik az internetre, tudván, hogy az őshonos lakosság elleni rasszista támadásoknak semmilyen következménye, de még híre sincs igazán az európai országokban. Éppen úgy, mint Észak-Amerikában, ahol ugyanaz a fehérellenes, kozmopolita „elit” birtokolja a médiafelületek 98 százalékát.norbertvincze | 2013.11.25. 01:45:10egy kis sokkolás még a legális afrikai kultúráról
http://harcunk.info/index.php/bulvar/216-megeroszakoljak-majd-megkovezik-a-feher-not-a-nyilt-utcan-a-fajgyulolo-negerek
A permafrostban lekötött szén mennyisége, kb. a légkörben lévő CO2 kétszerese. Ez metán formájában van jelen, ami 32-szer potensebb üvegházgáz, mint a széndioxid. Ennek várható felszabadulását az alábbi grafikon mutatja be. Szép hetet és boldog évszázadot mindenkinek!bungle | 2013.08.06. 21:27:42Ez is érdekes téma:
http://index.hu/tudomany/2013/06/19/hosegben_konnyebben_eldurran_az_agyunk/
http://www.piacesprofit.hu/klimablog/haborukat-okoz-a-klimavaltozas-vagy-megsem/









