
Bemutatkozik a StackOverFlow... magyarul
A kezdeményezés azok számára jött létre, akik nem tudnak/akarnak bajlódni az angollal a technikai kérdéseknél/válaszoknál, inkább maradnának a jó öreg, megszokott magyar nyelvnél.Csádi | 2017.05.23. 22:15:20Nem zavarnak a template-ek. Csak az apróságok, amiktől bizalmatlan lettem, összeadódtak. Erről szólt. Csak template-eket láttam gagyi szerkesztésű képekkel, és információkat, email-t, teljesen nevet kérnek tőlem, mielőtt megnézhetném a videóikat. A tanfolyam kezdete előtt az e-mail-ezés sem győzött meg. Ez a "macskám úgy döntött, hogy elküldi a félkész levelet" dolog is bizalmatlanságot növelte nálam. De örülök, hogy ennyire ajánljátok őket.
PSY az új számával is büntet

Tudod mit kell vinned ha a SOTE I. számú női klinikájára készülsz műtétre befeküdni?
Segítünk! Katt után a lista, amit a betegeknek osztogatnak a kórházban.Loander | 2017.05.03. 15:19:40Ez csak annak meglepő, aki nem járt magyar egészségügyi intézményben.
Több helyen ezt a listát az intézmény dolgozói adják a betegnek.
De a borítékot hiányolom a listáról :)

Mini számszeríj az unalmas munkanapok ellen

Terrorveszélyre figyelmeztették a brit repülőtereket és atomerőműveket
-orv- | 2017.04.03. 23:35:57Jó,hogy ez a mohi atomerőmű...
https://www.google.hu/maps/@48.2517155,18.4538612,3a,49.9y,68.99h,104.35t/data=!3m6!1e1!3m4!1sNvrqp_ghrVdx2QePQ048zw!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

Ez itt Gita
Guruló személyi asszisztens, vagy ahogy régebben hívták, málhás szamár.lilaflexninja | 2017.03.08. 07:16:06Van-e gyakorlati haszna, hogy nem három-négy kereken gurul, hanem így egyensúlyoz, vagy csak mert meg lehet tenni, megvan már a technika hozzá?
Amúgy hasznos lehet, jobb mint a motoros kézipoggyász, amibe egy rágó sem fér el.

Lego Mosaic Maker - A Lego új londoni üzletében a portrédból készül Lego készlet számodra.

A Be My Eyes az eddigi leghasznosabb alkalmazás a vakok számára
Élő videókapcsolatot létesít egy random segítőkész emberrel, akitől a látássérült segítséget kérhet.
A System Of A Down Chop Suey című száma 20 különböző stílusban
Én már Jackónál hangosan felröhögtem, de utána csak még jobbak jöttek. Pár korábbi poszt Anthony Vincent-ről.
24 óra alatt írtak ezek a metálos srácok egy popszámot, ami még tök jó is lett
A vicc ezután az lenne, ha ez alapján fedezné fel őket valaki, és a pénz miatt tényleg átnyergelnének erre a vonalra.Csádi | 2017.02.23. 14:36:46Szerintem nincs időhöz kötve, hogy egy zene milyen jó. Az improvizáció pl. azonnal készül. :D
Csak nem értem, hogy attól, hogy ők csináltak ilyen zenét, miért lesz érdekes. Ha a egy komoly előadó fogná magát és ilyen zenét csinálna, az attól lenne érdekes, hogy ő stílust váltott, de sem érdekes alapból akárkinek. Tuti van erre élő példa is. De ettől még nem érdekes. Eddie Murphy-nek meg Jackie Chan-nek is vannak zenéi. Őket majdnem mindenki ismeri, és a vígjátékai miatt, ezért érdekes információ, hogy énekelnek is. De a zene valójában szerintem nem érdekel senkit, azon kívül, akinek tetszik. És mivel nem tetszik mindenkinek, ezért nem is lesz belőle sláger. Aki hallgatni akarja, az hallgatja, aki nem, az kinyomja, és nem nyomja be többet. Ezért nem értem ezt a videót. Csináltak ők zenét, és csak azért mert 1 nap alatt és mai mainstream stílusban, ezért érdekes lesz? Szerintem unalmas a videó is és a zene is. Vagy mi a pláne ebben a videóban? Hogy aki tud zenélni, az tud más stílusú zenét is szerezni?









