
Egyeseknek nagyon nehéz tud lenni a világ
És most egyesek alatt a hülyéket értem.hawkeye | 2018.07.07. 13:27:37Ütős anyag lehetett...
Ezen a skóciai úton másképp működik a gravitáció
Ha bicajjal mész rajta lefele nehezen kell tekerned, felfele pedig lazán felgurulsz.Tron65 | 2018.07.05. 11:53:32Szerinted a buborékos szintező. amivel a lézert beállították optikainak minősül?
Azért mert nézni kell?

Baromi nehéz tud lenni az élet
Pláne, ha ilyen hülye vagy.vadonka | 2018.06.12. 15:25:03Valószínűleg geci részeg és/vagy be van lőve. Ennyire hülye ember nincs. De, hogy egy ilyen selejtes kotonszökevény miatt leállítják a mozgólépcsőt?

Ha nehezen szoktál reggel felkelni, ez az ébresztóra megváltás lehet a számodra
MDylan | 2018.06.12. 13:20:35A siketek ébresztőórája fényjelzéssel ébreszt, szóval fel lehet kelni arra is, hogy csak villog valami melletted. Persze megszokás kérdése is lehet.
Amúgy ez az ébresztőóra óriási lehúzás szerintem, de ügyes marketing fogás. Utána még ebbe is veheted a különböző illatosítókat, így továbbra is megvan a bevétele a cégnek. Ügyes. Pedig mi a megoldás? Le kell feküdni időben! Így eleget alszol és kipihenten kelsz.

Benjamin Forthun trükkjénél nehezen lehet menőbbet elképzelni

Íme a kórus, amiben mindenki légzési nehézségekkel küzd
CsakEgySrác | 2018.06.06. 08:42:39Sokkal több csoport "terápiára" lenne szükség, mindenféle betegséggel küzdő embereknek. Kórházba vagy házi orvosnak erről tájékoztatni kéne a betegek. Azt se bánnám, ha korosztályokat is kevernék, időseket a fiatalokkal, közép korúakkal. Társadalom összetett, csoport terápia is legyen az.

Skrilleggs és David Baguetta
Ennél borzalmasabb szóvicc oldalt nehezen lehetne találni.
Jegyezzétek meg gyerekek, egy jármű minél nehezebb, annál erősebb

A nehezebb változaton csak ázsiai arcok vannak :)

A púpos horgászhalnál nehezebben lehet rossz a szexuális életed
Tron65 | 2018.03.31. 20:47:46Egy férfi közvetlenül karácsony előtt jön rá, hogy még semmit sem vett a gyerekének. Elrohan a legközelebbi játékboltba, és megkérdi az eladót:
- Mondja, mennyibe kerül az a Barbie-baba, ami a kirakatban van?
- Ott van több is. A "Tornázó Barbie" 20 dollár, a "Vásárló Barbie" és a "Strandoló Barbie" szintén 20 dollár, míg az "Elvált Barbie" 300 dollárba kerül.
A férfi meghökken:
- Miért kerül ilyen sokba az elvált Barbie?
- Mert az "Elvált Barbie"-hoz tartozik még Ken háza, autója és motorcsónakja is









