
Egy ilyen interaktív fallal óriási videójáték lehet a tesi óra
Ha lett volna ilyenünk, lehet kevesebbszer lógtam volna el a tesi órákat.Ravennë | 2017.09.08. 12:23:39A mi tesi óráink max. attól voltak kalandosak, hogy kerülgetni kellett a plafonról éppen lezuhanó vakolatot. Nálunk még az interaktív tábla sem annyira létező jelenség, hát még egy ilyen...
Benned is minden megállna, ha a csónakod mellett fél méterrel hirtelen felbukkanna egy bálna
MDylan | 2017.06.26. 19:28:20Holly shit!

Ilyen az mikor egy óriási piros vizeslufi megpróbál halálra zúzni
A látványosabb rész viszont mégis az, mikor kiszúrja.
Íme 8 gigantikus szobor, aminek a létezéséről sem tudtál
suszter | 2017.06.02. 08:35:11A magyar nyelvben nincs anyaföld (rogyina maty), és nincs apaföld (vaterland), szülőföld van.

Valószínűleg a világ legnagyobb teknősét sikerült lencsevégre kapni
vadonka | 2017.05.12. 13:49:57Nem szívesen találkoznék azzal a madárral amelyik fel tudná kapni ezt a picike tekit :D

Tök értelmetlen, de látványos az óriási egércsapda

Ki mondta, hogy a golf egy veszélytelen sportág?
kakucsi | 2016.06.04. 07:18:38Mekkora lett és milyen messze jutott Gizi a krokodilom.

„Sajnos” a Guinness-bizottság állítólag nem ismeri el ezt az óriási teljesítményt :D
Nusihusi | 2016.01.15. 01:55:47Erről az jutott eszembe, aki a saját fingját meggyújtja:D

Remélem kipihetnétek magatokat hétvégén és jöhet egy kis tudományos izébizé, amire most leltem:
Alcyon-Plejádok 21/1 Plejádi Fotonikus DNS Átkódolás„Tudományos módszerekkel igazolták, hogy egy óriási hologram belsejében vagyunk, egy energetikai, védelmi rendszerben, amelyet a Galaktikus Szövetség hozott létre, hogy megvédjenek bennünket annak a hosszú helyváltoztatásnak a során, amelyet a Göncölszekér naprendszere és a Szíriusz felé teszünk meg.”
A többi videójuk is szenzációs, pl. Eltitkolt marsi élet és utazások a Marsra. Obama a Marson. vagy Az RNS-DNS-ünk jobbá tétele a fény lényei által (na jó, bevallom egyiket se néztem meg, de a címük alapján korszakalkotó felfedezésekről eshet benne szó és nem szeretném, ha lemaradnátok róla!) ;Dcila | 2015.11.02. 22:27:58Horoszkópusz-hókuszpókusz

Ezúttal a giganagy vizeslufi belsejében
norbertvincze | 2015.07.25. 20:51:13pont véletlenül beleakadtál ;)









