
Lábbal együtt növő cipők Nagy-Britanniából. A cipő gombnyomásra nő egyet, persze nem a végtelenségig, csak pár számmal növeszthető.
Valerius | 2008.05.04. 22:20:54Egyébként ennek mi értelme van? merthogy ha többen hordják, akkor vesznek két normálisat, és még úgy is kevesebbe kerül, ha meg addig használják, amíg a minimumtól a maximumig nő az ember lába, annyi idő alatt szerintem háromszor tönkremegy, szal mindenképp újat kell venni... szerintem =)
Ez meg lenni japán nívgénerátor! :)
CRaPtRaSH | 2008.04.29. 12:33:03attól tartok,már nemlesz meg:(

Mai ismeretterjesztő rovatunkban az aguti, a tengerimalac egyik rokona. Furcsa testtartása és járása miatt eléggé feltűnő jelenség, de aranyos és szeretnivaló. :)
Ásni próbál zavarában. :)
És a picik... :))Purple | 2011.09.28. 16:07:00kis tündérmanók
http://www.youtube.com/watch?v=oOz1jPf4Lyg&feature=related

Ez lenne kici kínai nívgénerátór! Lenni íngyé, occó, nem djága!
Ici-pici kezeidel bepötyög kárakter, oszt lényom enter! :)r3clbull | 2008.04.28. 21:41:15hát az én nevemhez semmi hasonlót nem talál...
Ha már meguntad a fényképezőgéped, akkor csinálj magadnak egyet! Kinyomtatod, kivágod, összeragasztod, beledobod a filmet, és irány a szabadba fotózni :DSchabee | 2008.05.09. 15:42:12de komoly ezt télleg ki kéne próbálnom

Már csak pár nap maradt a jelentkezésig...
weedjay | 2008.05.23. 20:41:37én is nézegetem, mióta felhívtak :D Már várom mikor lehet szavazni, kíváncsi vagyok :)

Női rögbi bajnokság Irakban
Laci | 2008.05.01. 00:14:20Jaj de szép a női rögbi
ezen lehet csak röhögni.
Nem kell szégyelni Irakba,
tegyék csak a kirakatba.

Ha neked nem is, de legalább a kutyának legyen jó! :D
(luxus kutyaházak már megvolt? ;))mekszamnojz | 2008.04.28. 23:50:25mind csak irigyek vagytok! tudtam en hogy ez lesz :DD

Itt a jó idő, lehet a nappal dizájnoltatni. ;)
CRaPtRaSH | 2008.05.09. 15:32:50ráboritottak egy literes tejfölt,reszeltek rá sajtot,hagymát is vágtak rá,és megették ;D

Újabb városi sport: speed smoking :D
(vajon mennyit tud egy bagós szívni egy nem dohányzó vendéglátó egységben észrevétlenül. Slukk / óra.)Schabee | 2008.05.09. 15:23:26szerintem vicces








