
Mai második ismeretterjesztő rovatunkban a Vultur gryphus, másnéven az Andoki kondor (vagy Kondorkeselyű vagy Andesi Kondor). Nem éppen szép példánya az amúgy sem gyönyörű keselyűknek, mondhatjuk nyugodtan, hogy az egyik legrútabb.
ottokar | 2008.09.03. 00:24:15A Kaliforniai Kondor veszélyeztetett faj és ennek az egyik legfőbb oka hogy annak a lábai gyengék és kevésbé tud élő álatot zsákmányolni, míg az Andoki Kondornak erős lábai és karmai vannak. Leírták hogy egy alpakát elragadott és a legalább egy km magasan lévő sziklaperemre felrepült vele.
A Született feleségek nyitó képei, kortárs amerikai festőktől.
Schabee | 2008.05.09. 16:25:01ez tök jó, már is többet tok :)

Több száz online rádió van rajta.
Schabee | 2008.05.09. 16:11:01nagyonjó

Egy elég bizarr rituálé Indiából. :O
lakikiki | 2008.05.15. 19:49:32De potyognak ám a gyerekek...XD

Shutdown Day 2008. május 3.-án. Kibírod 24 órán keresztül számítógép nélkül? (én igen, poszt se lesz :D - bungle)
Schabee | 2008.05.09. 16:07:50kibírtam és a fényképezőm is lemerült :D

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a méhészborz (Mellivora capensis, Ratelus vagy Honey Badger) a vendég. Ez az izomállat - ahogy a kép is mutatja - napjait pózolással és befeszítéssel tölti, megtalálható rave partykon, szeret hátrafelé pattogni és szereti a kínait is, kedvence a kobra. Ebéd után temészetes a szieszta!
lorem_ipsum | 2012.12.02. 23:13:34Honey badger doesn't give a shit
http://www.youtube.com/watch?v=4r7wHMg5Yjg
tinik reakcioi: http://www.youtube.com/watch?v=JlYM2UfiR4k&feature=g-u

Újabb gumiember.
Schabee | 2008.05.09. 15:50:12haveromnak is ilyenek az ujjai mint a post képen

Numa numa újabb nyelven. ;)
(ez a tegnapi macskás poszt... még lesz ma, rettegjetek!)Schabee | 2008.05.09. 15:48:33ez mekkora kész megfeküdtem tőle

OH MY GOD... de szó szerint! :D
Ha esetleg valakinek mégis nagyon tetszene (amit kétlek), itt az oldaluk.Schabee | 2008.05.09. 15:45:54most mi van???
én ezt nem bírtam tovább 20 mpnél

Erdei Zsolt "botrányos"nyilatkozata a hétvégi DeAndrey Abron meccs után.
"Nem érdekelt, hogy a nézőknek tetszik, vagy nem tetszik.”
"Ide nekem az oroszlánt is, adjanak ide mindenkit!"Nektek mi a véleményetek a kialakult helyzetről?Loncsi69 | 2008.05.10. 22:52:49Nem találok semmi kivetnivalót abban amit mondott, tuti egy boxoló sem a nézőre gondol, amikor adja és kapja a pofonokat! Én láttam a bunyót, pont annyit bunyózott, amennyit kellett!









