
Egy igen durva (800 LE !) Ford Mustang - Obsidian SG1

Boldog Anyák Napját!
Schabee | 2008.05.09. 22:44:24ezek oloyan jók :D
lánynak szülni dicsóség asszonynak kötelesség és társaik meg ezek háháhá

10 sörös izé
Schabee | 2008.05.09. 22:38:24a szondás gps és a sörbontás számláló egész jó :I

Játékok egészen professzionális bemutatása... :D
Ezeket is érdemes (?) meglesni:
Garden Defense
Ricochet InfinitiPurple | 2010.05.24. 16:02:38köff :D
Munka ünnepe ide vagy oda, Hollywood ma sem pihen. Lesz itt Incredible Hulk kedvcsináló, Batman: The Dark Knight plakátmustra és Vin Diesel új blockbustere, a Babylon A.D. is új trailerrel és plakáttal jelentkezett.Purple | 2008.05.04. 18:23:04köszi :DD

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a földikutya. Hajdúbagoson rezervátuma is van, de tulajdonképpen minek, mert ott se láthatjuk. Nagyjából sose láthatjuk. Pedig itt él alattunk egy ideje.
kotta | 2008.05.05. 11:12:06Hát énmiattam többet is bevállalhatsz, de az már a te dolgod... tudod, a milliomosoknak igényei lehetnek, meg aztán vannak a befolyásos államelnökök, jogászok, stb. ;-)
Dehogy csak azt néztem ki, de abban biztos jobb lennél nálam. Minden másban utolérhetetlen vagyok tudniillik. (orrát felszegi, haját hátraveti, komolyan néz)
A dj robot ( amit nem nagyon kommentáltatok :P) után a festo bemutatja, az Air Jelly névre keresztelt lebegő izéjét. Bár nem tudom mire jó, de egész jól néz ki. :)
Hivatalos oldal!Purple | 2008.05.04. 22:02:52hűha téged akkor az nagyon kiborított úgy látom :DD

Irodai alvás
Schabee | 2008.05.09. 22:26:50és ráadásul ez egy csaj!!!

- Mi a neve?
- Batman...
- Na mégegyszer... Mi a neve?
- Batman...
- Ne szórakozzon! Mi a vezetékneve?
- Suparman...
- Na húzzon el!bungle | 2008.11.05. 10:18:12http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=13281
Egy tinédzser szuperhősök neveire változtatta a nevét
A fiú jelenlegi hivatalosan is bejegyzett neve:
Fantastic Faster Than Superman Spiderman Batman Wolverine Hulk And The Flash Combined kapitány

Öreg úriemberek (60 és a halál közt) verekednek, a vége nagyon vicces. :)
Schabee | 2008.05.09. 22:13:50ügyesek










forever MUSTANG