
2008. irodalom érettségi. Szerintem elég izés lett, várom a véleményeket. Tulajdonképpen jó megismerni Ancsel Évát, Petelei Istvánt és Vas Istvánt, de utóbbi kivételével még a nevüket sem hallottam, és a reakciók szerint a diákok 90%-a sem. A tananyagban sem szerepelnek, mint ahogy pl. a számtalan nyelven sikert arató Márai vagy Wass sem.
És vigyázat! Nem dühöngeni, politizálni, vagy anyukákat emlegetni, csak a véleményetek érdekelne!Nicholai | 2008.05.07. 18:30:30töriből mindent ki lehet nézni a forrásokból....ipari forradlaom....II. világháború....államalapítás...remélem 4-es lesz mert a kis feladatokből biztos rontottam...
Antilla, a világ talán legdrágább, 2 milliárd (!) dolláros kecója.
rivaul | 2008.05.06. 01:23:11Látod azt ahol az a sok fehér asztal meg a kristálycsillár? Nah az az ól!!! Mit gondolsz miért 2 milla a kecó? ;)

10 csodás kinézetű munkahely
Wicked | 2008.05.06. 11:46:08A Google irodájáról már volt külön post (magyar srác dolgozik ott, az ő szemszögéből...)
http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5964

Itt épül!
Schabee | 2008.05.10. 10:03:08ez még lájtos, májd 4-6 hét múlva mikor hegyekben áll ott a szemét, nah akkor épül európa

Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy kedves jószág: kopasz hörcsög is lehetne a neve e szépségnek, de az igazi neve Heterocephalus glaber azaz csupasz turkáló (hát nem frappáns?). Érdekes módon ez az állatka csak Afrikában honos, és ott is csak a legszárazabb éghajlat alatt. Roppant agresszív fajta és retteneteseket képes harapni az emberbe (meg úgy minden másba is).
Schabee | 2008.05.10. 10:00:35jujj de csúnyácska szegény

Végre megérkezett az idei nyár másik nagyágyújának, a Batman: The Dark Knight-nak is a második kedvcsinálója. Bemutató július 18-án.

Mágikus fűrész - nekem kell egy ilyen!
(20 dolcsi itt.)Schabee | 2008.05.10. 09:40:08hát erről lemaradtam :S

Animal Idol
DJ Öcsike | 2008.05.05. 21:33:04Egy.....kicsit....szakasos....a....szövege...nem....?

Míg a jackpot el nem választ (What Happens in Vegas)
Újabb Izés premier előtti vetítés. 40 db jegy 20 embernek. Írd a kommentekbe, ha szeretnél jegyet.
A vetítés a a Mammut II-ben lesz, május 6. (kedd), 20 órakor.
Köszönjük a jelentkezőknek, sajnos csak 20 pár jegy van, a nyertesek abc sorrendben: anon, balu23, buceee, Dr.V., kamubekLaca, ketch, Lisa, metaljesus, MikeSylver, Niklett, Powaflips, Re-Peet, sajtoscsiga, sensei, Sissi, szamar001, Végtelen akarat girl, Vin Dieselke, wowbagger, Zsolt86.
Küldöm minden szerencsésnek e-mailben a tudnivalókat, ha du. 4-ig nem kaptok levelet, írjatok itt.Máln@ | 2008.05.18. 20:49:32de gonosz vagy :P (legyen inkább 202 xD)

Egy énekes pacsirta... vagy inkább dögkeselyű?? ;)
gamma21 | 2008.06.09. 11:46:48asszem ez retardált. hangja alapján legalábbis. én az első refrénig bírtam. de a klip fantasztikus! movie maker britney collection kiegészítővel! :D









