
Az egy dolog, hogy csinál ilyet a csaj, na de hogy van akinek kell is, az már nekem sok!
r3clbull | 2008.05.14. 11:52:58hát ez utálatos baszki...a hideg ráz
Audio illúzió - ahányszor újra indítod a videót, mindig úgy tűnik, magasabb hangon kezdődik.

SOHA ne ijessz meg egy feketét!
Ez a másik videó is azt bizonyítja. :)Laci | 2008.05.15. 10:11:07Nyugodj békében

Nagyfeszültségű billentyűzet... hát ha a notebookomban ilyen lenne. XD
bandee1219 | 2008.05.13. 21:53:10Ja! XD
<>bungle: ha szoltál volna előtte... :)
Amúgy az eredeti linken is ott voltak a képek (az ennek az oldalnak a fóruma volt), csak a címeknél kellett visszább kattintani, de csak aztán vettem észre, hogy belinkeltem)

Joshua Tree - a Hangar Prefab által tervezett előregyártott kulipintyó
Oszikaa | 2008.05.12. 20:45:00De igen

Anyádat rohangájjá itten... :D
Butapraszt | 2008.05.14. 14:46:17Nah nekem jut ugylátom a feladadt, hogy megvédjem a gyermeket!
_Szegény kisgyerek a bácsi elbuktatta. Nahát! "lehet késöbb a gyerek apja elverte a gáncsoskodót"

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a kanadai lúd, amely a lúdalakúak rendjébe, ezen belül is a récefélék családjába tartozik. Testhossza 90-100 centiméter hosszú, szárnyfesztávolsága 160-175 centiméter. A párok életük végéig együttmaradnak (körülbelül 20 év).
Nagyon agresszív tud lenni, ha a területe megvédéséről van szó, egy embert és egy kutyát is le tud győzni egymaga, amit ez a videó is bizonyít. ;)
zuza | 2008.05.10. 23:12:55jah tegyük hozzá hogy a fickó nem akarta kicsinálni a libát , mert megtehette vón gond nélkül...

CallowLily képei
Nem túl ismert, kicsit talán elvont, de nekem eléggé bejönnek a képei. Remélem nektek is tetszeni fognak!CRaPtRaSH | 2008.05.13. 15:19:34nemtom én ugyanilyet mint cl-é nem láttam még de mindegy:]

Új izé a láthatáron: zene izé
Purple kedves volt olyan drága és elvállalta az oldal szerkesztését, de természetesen várjuk a segítséget tőletek is, küldjetek be mindenféle jó kis zenéket! :)
Meg ötleteket is várunk, mit szeretnétek még az új oldalra, milyen stílusokat hiányoltok, stb. Rádió pl. lesz, meg pár tervünk még van a mi tarsolyunkban is...Purple | 2008.05.19. 16:56:58múkodik :D gyertek muzsikálni!

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a rozsomák, ismertebb nevén: torkosborz. Ha kell, a medvét is megtámadja, hogy elorozza zsákmányát. Az emberre is veszélyes lehet. Mellesleg szerintem cuki is.
Még a mackó is megijed tőle:csirek | 2008.05.10. 08:32:51nem, én nagyonis jófiú vagyok (ez rossz vicc)
valamivel e kell ütni az időt ha havernál vagyok, mert punnyadni otthon is tudok...









