
Egy erdei séta - idiótának lenni jó!
winkytct | 2008.05.17. 11:18:58jjaaajjjj szetrohogtem az agyam!!!! nagoyn durva!!!! odabasz!
Veszedelmes szörnyeteg a stúdióban...
Iguana | 2008.05.17. 11:03:12official gay. rotfl

Majom, vagy Michael Jackson? :P Ezt inkább bízzátok Damon Scottra. :)
brigi_cica | 2008.05.16. 12:30:11jót röhögtem megint :D

Van pár darab a képen látható könyvből, amit szétosztanék közöttetek, feltéve ha a következő három kérdésre helyesen válaszoltok:
1. Mi a IV. Magyar Képregényfesztivál helyszíne és időpontja?
2. Volt-e korábban önálló kötetként megjelent műve a rajzolónak, Futaki Attilának?
3. Melyik galériában volt a Műgyűjtők Éjszakája alkalmával a Spirál bemutatója 2008 május 8-án.
A válaszok beérkezési határideje kommentként legyen mondjuk hétfő 0 óra 0 perc.
Azok akik tudják a helyes és pontos választ és lelövik a poént, szankcionálom destruktívan. :)
És akkor ünnepélyes keretek között kihirdetésre kerül a helyes megfejtés és a nyertesek neve:
1. Gödör Klub, 2008. május 17-18.
2. Nem.
3. Erdész & Makláry Fine Arts Gallery.
A válaszadók jelentős része elvérzett a második kérdésen, miszerint a post képben látható Spirál című május 8-án megjelent kötet előtt volt-e önálló kötete Futaki Attilának (NEM), ami jelen esetben azt jelenti, hogy senki sem találta el mind a három választ, így a könyvek itt maradnak nálam.... Szomorú vagyok nagyon.szpet | 2008.05.20. 13:31:09Fenébe!
Hogy kiment a fejemből ez a verseny!
Azt nem tudom, hogy tudtam-e volna a válaszokat, de most már mindegy.
Na majd legközelebb. :S

10 optikai illúzió 2 percben
godzsy | 2008.05.16. 21:45:15köszi szépen

Simfy - zene végtelen mennyiségben. Hallgasd mások megosztott zenéit!
Zenehallgatás + közösségi oldal. Hallgathatod a saját feltöltött zenéidet (korlátlan tárhely), vagy ismerőseid mp3-ait!sansz | 2008.05.19. 00:06:11ha jól tudom a Napster fizetős!

Mai ismeretterjesztő rovatunk szereplője egy sajnos már kihalt állat, az erszényes farkas vagy tasmán tigris.
A kenguru, a tigris és a farkas közös génállományából jött létre. ;) Érdekesség, hogy az állkapcsait közel 180°-ra tudta kinyitni.Próbálták "feltámasztani" klónozással, de nem jött össze.
Az utolsó ismert pédány, Benjamin a hobarti állatkertben, 1933-ban:
dude | 2008.05.30. 15:07:37Óránként három faj pusztul ki a Földön
http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=1996

Na ezt a gyerkőcöt tuti hogy a Gyurcsány-féle táncos videó ihlette meg! :D
calipunkszabus | 2008.05.16. 09:41:27sztem ezt a gyereket is mákteával nyugtatták kisebb korában...

iCondom - gumi kockáknak. ;)
Re-Peet | 2008.05.16. 10:39:23Takarékoskodni...
Szépen ki kell mosni és az udvaron felcsipeszelni a szárítókötélre katonás rendben.. :D
Jól elbújt a kis rohadék. ;)
Itt jól látható (enélkül észre se vettem, hiába bámultam perceken át a fenti képet :)). És itt egy kép oldalról is.Ujvy | 2008.05.16. 14:09:55Vannak jó képeid, tehát nyilván tehetséged is hozzá. Inkább "tanulj" még, ne "hencegj", és viheted valamire. Persze ha fotós akarsz lenni..:D Egyetemre meg szinte lehetetlen bejutni..









